لوگو چمدون
مجله چمدون 02188084317

چرا خرید بلیط هواپیما از سایت چمدون به نفع شماست


با تغییرات پی در پی در روند زندگی انسان و استفاده عمومی و گسترده از اینترنت، کسب و کارهای موجود در بخش سفر نیز به سمت ارائه خدمات آنلاین سوق داده شدند. یکی از این خدمات فروش آنلاین بلیط هواپیما بود که تحولی بزرگ در فرآیند خرید بلیط هواپیما رخ داد. با خرید آنلاین بلیط هواپیما علاوه بر صرفه جویی در زمان، شما می توانید تنها با چند کلیک در کمترین زمان ممکن تعداد زیادی از پروازهای موجود در خطوط هوایی مختلف را با قیمت و سایر جزییات مشاهده کنید و هر اطلاعاتی که برای خرید بلیط هواپیما لازم دارید جلو چشمتان است. بنابراین دستتان برای انتخاب باز است و با مشاهده و مقایسه بلیط ها می توانید بهترین تصمیم را برای خرید آنلاین بلیط هواپیما بگیرید. اما مسئله ای که اینجا وجود دارد این است که با توجه به تعداد بالای سایت های فروش بلیط هواپیما ممکن است دچار سردرگمی شوید. برای حل این مسئله باید به سراغ سایت هایی رفت که امکانات متمایزی را بر اساس نیاز مشتری ارائه می کنند. در ادامه می خواهیم به شما بگوییم چرا خرید بلیط هواپیما از سایت چمدون به نفع شماست.
اینفوگرافی

۱) پوشش کامل پروازها

سایت چمدون کلیه پروازهای داخلی را پوشش می دهد و شما هر زمان که بخواهید به شهری سفر کنید با انتخاب مبدا و مقصد خود می توانید لیستی از کلیه پروازهای موجود در آن مسیر را مشاهده نمایید و از این نظر نگرانی نخواهید داشت. همچنین پوشش ۱۰۰ درصدی پرواز های داخلی در سایت چمدون باعث می شود بتوانید بلیط های مختلف را باهم مقایسه کنید و ارزان‌ترین بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود را خریداری نمایید.

۲)پیش بینی قیمت ها؛ راهنمای خرید بلیط هواپیما در بهترین زمان


پیش بینی قیمت
یکی از دغدغه های همیشگی مسافران این است که چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ارزان مناسب است‌. چمدون برای اولین بار در بین کسب و کارهای فروش آنلاین بلیط هواپیما در ایران، برای حل این مشکل پیش قدم شد و امکان پیش بینی قیمت بلیط هواپیما را در سایت خود ارائه کرد. به این صورت که شما حداقل دو روز مانده به پرواز به سایت چمدون مراجعه کرده پس از انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ مد نظر خود لیستی از پروازهای موجو را مشاهده می کنید و در اینجا سایت چمدون با کمک هوش مصنوعی روند تغییر قیمت ها را بررسی کرده و در باکس پیش بینی به شما خواهد گفت که الان زمان مناسبی برای خرید بلیط هواپیما هست یا در روزهای آتی قیمت پایین تر می آید و بهتر است چند روزی برای خرید بلیط صبر کنید.

۳)پیگیری قیمت؛ اطلاع از کاهش قیمت بلیط هواپیما در زمان مشخص


پیگیری قیمت
پس از مشاهده لیست پروازها و باکس پیش بینی چمدون، اگر قیمت ها مناسب بود همان لحظه برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید ولی اگر تصمیم گرفتید صبر کنید می‌توانید گزینه پیگیری قیمت را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه پیگیری قیمت می توانید قیمت مد نظر خود را به چمدون اعلام کنید تا زمانی که قیمت بلیط هواپیما به قیمت مد نظر شما رسید چمدون با ارسال پیامک به شما اطلاع دهد‌ تا خودتان برای خرید بلیط اقدام کنید. چنانچه قیمت بلیط به قیمت مد نظر شما نرسد هم چمدون شما را مطلع خواهد کرد.

۴) رزرو اتوماتیک؛ خرید بلیط هواپیما با قیمت درخواستی به شکل اتوماتیک

رزرو اتوماتیک نیز برای اولین بار توسط چمدون اجرا شد و در حال حاضر سایت دیگری موفق به اجرای آن نشده است. این امکان برای همیشه شما را از ترس از دست دادن بلیط ارزان قیمت راحت می کند. با گزینه رزرو اتوماتیک در واقع شما پس از مشخص کردن قیمت مد نظر خود، وظیفه خرید بلیط با قیمت مدنظرتان را به چمدون می سپارید و چمدون پس از رسیدن قیمت بلیط به قیمت انتخابی شما به صورت اتوماتیک آن بلیط را برای شما رزرو خواهد کرد پس دیگر نگرانی بابت از دست دادن بلیط نخواهید داشت. فرض کنید قیمت بلیط هواپیما تهران مشهد برای 10 روز دیگر در حال حاضر 400 هزار تومان است و چمدون پیش بینی می کند در روزهای آینده قیمت کمتر خواهد شد. شما با گزینه رزرو اتوماتیک درخواست می کنید که هرگاه قیمت به 300 هزار تومان رسید بلیط برای شما رزرو شود. چمدون قیمت ها را لحظه به لحظه مشاهده کرده و به محض رسیدن به این قیمت یا کمتر بلیط به شکل اتوماتیک برای شما خریداری می شود.

فریز قیمت؛ به شرط خرید اتوماتیک

فرض کنید شما قصد خرید بلیط هواپیما در مسیر تهران شیراز برای ۷ روز دیگر را دارید پس از اینکه این مسیر را در سایت چمدون در تاریخ مورد نظر جستجو کردید، مشاهده می کنید که ارزان ترین قیمت بلیط تهران کیش ۳۲۰ هزار تومان است. در اینجا چمدون پیشنهاد می دهد که اگه از رزرو اتوماتیک برای خرید این بلیط استفاده کنید ما این قیمت را برای شما فریز می کنیم. یعنی چمدون تعهد می دهد حداکثر قیمتی که برای خرید بلیط می پردازید ۳۲۰ هزار تومان است حتی اگر بلیط در روزهای آتی گرانتر شود. با این روش سیستم هوشمند چمدون قیمت های بلیط تهران کیش را لحظه به لحظه دنبال می کند و هرجا قیمت کمتر از ۳۲۰ هزار تومان شد بلیط را برایتان رزرو می کند و اگر هم نشد یا حتی بالاتر رفت باز هم ما با همان قیمت ۳۲۰ هزار تومان بلیط هواپیما تهران کیش را به شما خواهیم فروخت. مزیت این روش در این است که ریسک از دست دادن بلیط ارزان در شرایطی که قیمت بلیط هواپیما افزایش پیدا کند را به صفر می رساند.

سخن نهایی

با وجود تمامی این امکانات در سایت چمدون شما در کمترین زمان ممکن به طور سیستماتیک ارزان ترین بلیط هواپیما در بهترین زمان ممکن را به صورت آنلاین خواهید خرید و تیم پشتیبانی چمدون نیز از ابتدا تا انتهای فرایند خرید بلیط در کنار شماست. همه این موارد در کنار هم باعث می شود تا خرید بلیط هواپیما از سایت چمدون به نفع شما باشد.