درباره چمدون

چمدون ما چطوری باز شد

چمدون قرن هاست که با ماست از روزی که هنوز یکجا نشین نشده بودیم و هر روز وسایل زندگیمون رو با خودمون این طرف و اون طرف می بردیم و هر روز زندگی یه داستان جدید و متفاوت داشت. تا روزی که جبر روزگار ما آدما رو یه جا ثابت کرد و یادمون رفت دنیا صفحات و رنگهای خیلی زیادی داره و خیلیامون چسبیدیم به همون یه صفحه از کتاب زندگی که توش بدنیا اومده بودیم. ولی ما آدما به این عادت نداشتیم و سرشت ما نمی خواست که به دیدن یه صفحه راضی باشه و میخواست همه صفحات رنگی این کتاب رو ورق بزنه و رنگ بده به زندگی . اینجا بود که یاد گرفتیم برای دیدن دنیا حتما لازم نیست ما با کل زندگیمون جابجا بشیم میتونیم سفر کنیم به مقصدهای مختلف، رنگها رو ببینیم، فرهنگ ها رو درک کنیم، لذت ببریم، یاد بگیریم و بزرگتر بشیم و با یه چمدون خاطره، تجربه و لذت برگردیم.

ما دو نفر بودیم با تجربه های متفاوت و توانایی های مختلف ولی تو یه چیز مشترک بودیم "ما عاشق تجربه های حاصل از سفر بودیم، ما عاشق دیدن دنیا بودیم" همین کافی بود که پایه های این تیم شکل بگیره. سفر چیزیه که تو سرشت همه ما هست و برای ما هم علاوه بر عشق و لذت سفر، بینش، درک و تجربه ی حاصل از سفر خیلی مهم بوده و هست. ما معتقدیم که دنیا خیلی زیباست و فرصت کم و باید به هم کمک کنیم که دنیا رو بیشتر و عمیق تر تجربه کنیم . واسه همین تیم چمدون رو شکل دادیم و از بین ایده ها و نظراتی که داشتیم یکی رو انتخاب کردیم و حالا امروز یه تیم 7 نفره ایم که داره تلاش میکنه شرایط سفر رفتن برای شما آسونتر کنه وبه همسفراش کمک کنه زودتر چمدونشونو برای سفر ببندن و روز به روز به تعداد سفراشون اضافه کنن .

چه چیزایی تو چمدون گذاشتیم

برای شروع کار اول از همه نیاز بود هسته اصلی کارمون رو شکل بدیم و برای همین از اواخر سال 97 امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما برای همه پروازهای داخلی تو سایت چمدون ایجاد کردیم . تو این مدت تعداد زیادی از شما ازچمدون بلیط هواپیما خریدید و با راهنمایی ها و بازخورد هاتون به ما کمک کردید بیشتر یاد بگیریم و بهتر نیازهای شما رو درک کنیم. ما فهمیدیم که قیمت بلیط هواپیما یکی از دغدغه های مهم شماست و به شکل کلی میدونستیم که هر مقداری که تو یک سفر کمتر هزینه کنید شانس اینکه یک سفر بیشتر برید افزایش پیدا میکنه .

ما دیده بودیم که قیمت بلیط هواپیما چقدر نوسان داره و تو روزها و زمان های مختلف هزینه یک پرواز فرق میکنه و اگر زمان پرواز و زمان خرید بلیط رو هوشمندانه انتخاب کنیم میتونیم بلیط ارزانتری بخریم. واسه همین از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کمک گرفتیم تا بتونیم قیمت بلیط هواپیما رو پیش بینی کنیم. اینجوری میتونیم به شما کمک کنیم که بلیط هواپیما رو ارزونتر بخرید و هزینه های سفرتونو کاهش بدید.

چمدونی که هیچ وقت بسته نمیشه

همچنین از تابستون امسال امکان رزرو هتل های داخلی هم تو چمدون ایجاد شد و در آینده تو این بخش هم حرفهای زیادی برای گفتن خواهیم داشت. تلاش ما تو چمدون بر اینه که شرایطی مهیا کنیم که هنوز چمدون سفرتونو زمین نگذاشته برای سفر بعدی پرش کنید . پس با ما چمدون باشید ببندید خودتونو و سفر برید.