لوگو چمدون
مجله چمدون 02188084317
فرودگاه بین المللی چابهار/کنارک

فرودگاه بین المللی چابهار

معرفی فرودگاه بین المللی چابهار/کنارک


شماره تماس فرودگاه چابهار

برای ارتباط با فرودگاه چابهار می توانید با شماره ۰۵۴۵۲۲۲۱۴۵۶ تماس بگیرید.

معرفی فرودگاه چابهار

فرودگاه چابهار در شهرستان کنارک که فاصله بسیار کمی از بندر چابهار دارد در سال۱۳۷۸ تاسیس شد. از آنجاییکه بندر چابهار یکی از مناطق آزاد و با اهمیت از نظر تجاری است، رفت و آمد هوایی به این منطقه بسیار حائز اهمیت است و از این نظر فرودگاه چابهار دارای جایگاه خاصی است. اما از آنجاییکه این فرودگاه کوچک است و امکانات محدودی دارد قراراست به زودی فرودگاه بین المللی چابهار در منطقه آزاد چابهار ساخته شود. فرودگاه کنارک دو ترمینال مجزا برای پرواز های داخلی و خارجی دارد و باند های این فرودگاه ظرفیت پذیرش هواپیماهای پهن پیکر را دارند. شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به تازگی آماری را منتشر کرده است که طبق آن فرودگاه چابهار در ده ماه نخست سال 1400 تعداد 2320 نشست و برخاست انجام شده که در آن 2.215.347 مسافر جابجا شده اند و تعداد نشست و برخاست ها 25 درصد رشد و تعداد مسافران 13 درصد، نسبت به همین بازه زمانی در سال 99 رشد د اشته است.

شرکت های هواپیمایی فعال در فرودگاه چابهار

شرکت های هواپیمایی که در حال حاضر با این فرودگاه همکاری می کنند شامل کاسپین، ایران ایر تور، ایران ایر و آسمان است. شما می توانید برای سفر به چابهار و یا سفر از مقصد چابهار از هر یک از خدمات این ایرلاین ها استفاده کنید.

برنامه پرواز فرودگاه چابهار

مقصدهای پرواز داخلی این فرودگاه شهرهای تهران، مشهد، زاهدان، ایرانشهر و شیراز است و پروازهای خارجی آن به مقصد دبی و مسقط انجام می شود.

هتل های نزدیک به فرودگاه چابهار

برای بسیاری از مسافران این موضوع اهمیت دارد که در هتلی اقامت داشته باشند که علاوه بر شرایط مطلوب و امکانات معقول برای اقامت، دسترسی مناسبی به فرودگاه داشته باشد. هر چه دسترسی هتل به فرودگاه بهتر باشد مسافر اطمینان خاطر بیشتری دارد و از طرفی هزینه های رفت و آمد نیز کاهشش پیدا می کند. تعدادی از هتل های چابهار که در موقعیت مناسبی نسبت بله فرودگاه چابهار واقع شده اند عبارتند از:

هتل فردوس، هتل لاله، هتل لیپار و هتل ونوس.

.

بلیط هواپیما چابهار تهران ---- بایط هواپیما تهران چابهار ---- بلیط هواپیما چابهار مشهد ---- بلیط هواپیما مشهد چابهار

hotel-map-image نمایش مکان فرودگاه روی نقشه
اطلاعات فرودگاه
تلفن
۰۵۴۵۲۲۲۱۴۵۶
سال ساخت
------------
تعداد پرواز روزانه
7
تعداد پرواز در سال گذشته
2516
تعداد پرواز در ماه گذشته
268
فعال‌ترین ایرلاین
ایران ایر