خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط آبادان مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز آبادان - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما آبادان مشهد :

شهر مشهد به دلیل قرار گرفتن حرم مطهر امام رضا (ع) در آن از اهمیت بالایی برای گردشگران مذهبی برخوردار است وتعداد زیادی از مردم از شهر های مختلف ایران و از کشورهای همسایه در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی راهی شهر مشهد می شوند که شهر آبادان نیز از این قائده مستثنی نیست . به دلیل فاصله زیاد بین دو شهر آبادان و مشهد و نبودن اتوبوس مسافر بری در این مسیر به صورت مستقیم شما دو انتخاب برای رفتن از آبادان به سمت مشهد دارید . ماشین شخصی یا بلیط هواپیما مشهد آبادان .با احتساب هزینه سفر هوایی و زمینی اگر بحث هزینه سفر برایتان در اولویت است ماشین شخصی و اگر زمان رسیدن به مقصد برایتان مهم است پرواز مشهد آبادان را انتخاب کنید .

قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد :

قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد به طور میانگین بین 250 تا 450 هزار تومان است که این نوسان قیمت با توجه به عواملی مثل نوع کلاس پروازی ، شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات پروازی و تعداد روز باقی مانده تا پرواز تعیین می شود . با توجه به نوسانات قیمت بلیط هواپیما نمیتوان روز مشخصی را برای گرانتر شدن یا ارزانتر شدن قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد به طور دقیق مشخص کرد اما با توجه به اینکه در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی میزان سفر به شهر مشهد افزایش پیدا میکند طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد نیز افزایش پیدا کند در حالت کلی بهتر است برای خرید بلیط هواپیما در این مسیر حداقل یک هفته زودتر به بررسی قیمت و خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد اقدام کنید.هم چنین شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان برای خرید بلیط آبادان مشهد مطلع شوید و شانس خود را برای خرید بلیط ارزانتر افزایش دهید .

هواپیما آبادان مشهد :

وجود حداقل یک پرواز آبادان مشهد در روز تا حدودی نگرانی مسافران بابت امکان سفرهوایی در این مسیر را کم میکند حتی در بعضی از روزهای هفته مثل پنجشنبه 3 پرواز در مسیر آبادان مشهد موجود است که شانس مسافران برای خرید بلیط آبادان مشهد را نسبت به روزهای دیگر افزایش می دهد. ایر لاین های فعال در پرواز آبادان مشهد شامل ایران ایر تور ، ایران ایر و آتا می شود که بیشترین سهم پرواز متعلق به ایرلاین ایران ایر تور است که در تمامی روزهای هفته پرواز فرودگاه آبادان به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد را پشتیبانی میکند .

.

بلیط هواپیما مشهد - آبادان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..