خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط آبادان تهران
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز آبادان - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما آبادان - تهران :

تهران و آبادان با موقعیتی استراتژیک در کشور یکی به لحاظ پایتخت بودن و دیگری استخراج نفت از اهمیت ویژه ای برخور دار هستند و رفت وآمد بین این دو شهر زیاد است و مسافت طولانی بین این دو شهر موجب شده است تا افراد زیادی برای تردد از هواپیما استفاده کنند . این استقبال زیاد باعث شده تا بیشتر شرکت های هواپیمایی مثل آسمان، قشم ایر، ایر تور و کاسپین این مسیر پروازی را پشتیبانی کنند و برای ارائه خدمات و قیمت بهتر با هم رقابت کنند .

اطلاعات پرواز آبادان تهران :


اطلاعات پرواز آبادان تهران
با توجه به استقبال مسافران از مسیر پروازی آبادان تهران هر هفته 25 پرواز آبادان تهران انجام می شود . اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما آبادان تهران را داشته باشد در هر روز هفته حداقل 2 وحداکثر 5 گزینه برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران خواهید داشت . روزهای شنبه ، یکشنبه و سه شنبه با 5 پرواز پرتردد ترین روز هفته و روز پنجشنبه با 2 پرواز خلوت ترین روز پرواز آبادان تهران است و شما باید هنگام خرید بلیط هواپیما آبادان تهران به این نکته توجه نمایید . میانگین قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران 375 هزار تومان و میانگین قیمت بلیط ارزان آبادان تهران 280 هزار تومان است . بنابراین اگر به هنگام خرید بلیط هواپیما آبادان تهران به قیمتی حدود 250 هزار تومان برخوردید میتوان گفت بلیطی با قیمت مناسب پیدا کردید .

قیمت بلیط هواپیما آبادان - تهران :

از جمله عواملی که در قیمت گذاری بلیط های هواپیمایی موثر است می توان به شرکت هواپیمایی ، نوع کلاس پروازی ،فصل یا روز و ساعت خرید بلیط اشاره کرد .اگر به قصد تفریح و در ایام تعطیل به آبادان سفر کرده اید و درصدد برگشت به تهران هستید باید انتظار بالا رفتن قیمت بلیط را داشته باشید مگر اینکه چند روز زودتر اقدام به خرید بلیط کنید .در روزهای عادی سال اوایل و اواسط هفته زمان مناسبی برای خرید بلیط ارزان آبادان به تهران است. برای مثال میانگین قیمت بلیط ارزان در روز شنبه 256 هزار تومان و در روز دوشنبه 254 هزار تومان است و شما در این دو روز شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما آبادان تهران دارید . از میان ایرلای های مختلفی که در این مسیر فعالیت می کنند ایرلاین ایران ایر بلیط های ارزانتری ارائه می دهد .

هواپیما آبادان تهران :

پرواز آبادان تهران به دلیل استقبال زیاد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد و مدت زمان پرواز حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی قابل تغییر است . ایرلاین های فعال در مسیر پروازی آبادان تهران شامل : ایران ایر ، آسمان ، کیش ایر ، قشم ایر ، وارش ، زاگرس و کارون هستند که ایرلاین آسمان با میانگین 8 پرواز در هفته فعالترین ایرلاین موجود دراین مسیر است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای آبادان به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای تهران آبادان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 619,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما آبادان تهران حدود 375 هزار تومان است .

ارزانترین ایرلاین موجود در این مسیر پروازی کدام است ؟

ایرلاین ایران ایر به نسبت دیگر ایرلاین های فعال در مسیر پروازی آبادان تهران بلیط های ارزانتری ارائه می دهد .

ارزانترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما آبادان تهران کدام روزها هستند ؟

روز شنبه و دوشنبه شما شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما در مسیر پروازی آبادان تهران دارید .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..