خرید بلیط هواپیما آبادان تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط آبادان تهران

بلیط هواپیما آبادان - تهران :

تهران و آبادان با موقعیتی استراتژیک در کشور یکی به لحاظ پایتخت بودن و دیگری استخراج نفت از اهمیت ویژه ای برخور دار هستند و رفت وآمد بین این دو شهر زیاد است و مسافت طولانی بین این دو شهر موجب شده است تا افراد زیادی برای تردد از هواپیما استفاده کنند . این استقبال زیاد باعث شده تا بیشتر شرکت های هواپیمایی مثل آسمان، قشم ایر، ایر تور و کاسپین این مسیر پروازی را پشتیبانی کنند و برای ارائه خدمات و قیمت بهتر با هم رقابت کنند .

قیمت بلیط هواپیما آبادان - تهران :

از جمله عواملی که در قیمت گذاری بلیط های هواپیمایی موثر است می توان به شرکت هواپیمایی ، نوع کلاس پروازی ،فصل یا روز و ساعت خرید بلیط اشاره کرد .اگر به قصد تفریح و در ایام تعطیل به آبادان سفر کرده اید و درصدد برگشت به تهران هستید باید انتظار بالا رفتن قیمت بلیط را داشته باشید مگر اینکه چند روز زودتر اقدام به خرید بلیط کنید .در روزهای عادی سال اواسط هفته زمان مناسبی برای خرید بلیط ارزان آبادان به تهران است.

هواپیما آبادان تهران :

پرواز آبادان تهران به دلیل استقبال زیاد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد و مدت زمان پرواز حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی قابل تغییر است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما آبادان به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای آبادان به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای تهران آبادان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای یک شب 265,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای یک شب 704,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
برای یک شب 415,000 تومان
رزرو اتاق
هتل لاله
هتل
برای یک شب 450,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..