خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اردبیل مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اردبیل - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما اردبیل مشهدشهر مشهد به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد سفر در ایران و فرودگاه مشهد یکی از پرتردد ترین فرودگاه های کشور است و همین موضوع باعث شده تا در طول سال نیز استقبال خوبی از بلیط هواپیما اردبیل مشهد شود. شاید یکی دیگر از دلایل انتخاب بلیط هواپیما اردبیل مشهد تفاوت آن با اتوبوس در زمان رسیدن به مقصد باشد که مسافت حدودی 1555 کیلومتری را در 2 ساعت طی می کند . البته اگر قیمت بلیط در مقایسه با زمان برایتان در اولویت است خرید بلیط اتوبوس اردبیل مشهد انتخاب مناسب تری است .

اطلاعات پرواز اردبیل مشهد :


اینفوگرافی پرواز مشهد اردبیل

قیمت بلیط هواپیما اردبیل مشهد :

قیمت بلیط هواپیما اردبیل مشهد نیز با توجه به عواملی مثل شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات ، نوع کلاس پروازی و تعداد روز باقیمانده تا سفر تعیین می شود که به طور کلی میانگین قیمت بلیط 380 هزار تومان است . اگر شما برای خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد به عدد 320 هزار تومان برخوردید بهتر است همانموقع اقدام به رزرو نمایید زیرا این قیمت برای این مسیر با توجه به میانگین قیمت بلیط رقم مناسبی است . در این مسیر با توجه به محدودیت روز و تعداد پرواز در مسیر اردبیل مشهد باید توجه داشته باشید که در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی که میزان سفر به مشهد افزایش پیدا میکند زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد کنید با اینکار نگرانی بابت تمام شدن بلیط پرواز اردبیل مشهد ندارید و همچنین شانس خود را برای خرید بلیط ارزانتر بالا می برید.

هواپیما اردبیل مشهد :

در حال حاضر تنها دو پرواز اردبیل مشهد وجود دارد که این پرواز در روز پنجشنبه و یکشنبه از فرودگاه اردبیل به فرودگاه مشهد توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام می شود که شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد با خبر شوید و سفر خوبی را تجربه کنید .

.

بلیط هواپیما مشهد - اردبیل

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

در چه روزهایی از اردبیل به مشهد پرواز هست؟

در حال حاضر تنها دو پرواز اردبیل مشهد وجود دارد که این پروازها در روز پنجشنبه و یکشنبه توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام می شود که شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد با خبر شوید و سفر خوبی را تجربه کنید .

قیمت بلیط هواپیمای اردبیل مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما اردبیل مشهد نیز با توجه به عواملی مثل شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات ، نوع کلاس پروازی و تعداد روز باقیمانده تا سفر تعیین می شود که به طور کلی میانگین قیمت بلیط 380 هزار تومان است . اگر شما برای خرید بلیط هواپیما اردبیل مشهد به عدد 320 هزار تومان برخوردید بهتر است همانموقع اقدام به رزرو نمایید زیرا این قیمت برای این مسیر با توجه به میانگین قیمت بلیط رقم مناسبی است

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

برای پرواز اردبیل مشهد بلیط هواپیمای کدام ایرلاین را بخریم؟

در حال حاضر فقط ایرلاین آسمان در مسیر پرواز اردبیل به مشهد فعال است و که هفته ای دو پرواز از اردبیل به مشهد انجام می دهد

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..