خرید بلیط هواپیما اهواز بندرعباس

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اهواز بندرعباس
مرداد 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
اطلاعات پرواز اهواز - بندرعباس
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما اهواز بندر عباس :

بندر عباس یکی از بنادر زیبای جنوب ایران و استان هرمزگان است که علاوه بر داشتن جاذبه های فراوان گردشگری که نظر هر مسافری را جلب میکند ، یکی از قطب های مهم صنعتی و تجاری کشور نیز محسوب می شود بنابراین افراد زیادی روزانه با اهداف کاری و تفریحی به این شهر زیبا سفر میکنند . اهواز نیز یکی از این شهرهاست . اگر قصد سفر از اهواز به بندرعباس را دارید بجز ماشین شخصی دو گزینه دیگر پیش روی شماست . اولین گزینه استفاده از هواپیما اهواز بندر عباس است که شما را در یک ساعت و بیست و پنج دقیقه از اهواز به بندر عباس می رساند و برای افرادی که زمان رسیدن به مقصد برایشان اولویت است گزینه بسیار مناسبی است . اما گزینه دیگری که شما میتوانید برای سفر به بندر عباس انتخاب کنید خرید بلیط اتوبوس اهواز بندر عباس است که نسبت به بلیط هواپیما اهواز بندرعباس قیمت ارزانتری دارد اما زمان زیادی را در راه خواهید بود بنابراین با توجه به شرایط و اولویت های خود انتخاب هر کدام از این گزینه ها می تواند بهترین انتخاب شما برای سفر از اهواز به بندر عباس باشد .

اطلاعات پرواز اهواز بندرعباس :

اطلاعات پرواز اهواز بندرعباس

هواپیما اهواز بندر عباس :

اگر شما هم از مسافران پرواز اهواز بندرعباس هستید خوب است بدانید که از فرودگاه اهواز هر هفته 3 پرواز به مقصد بندرعباس در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه انجام می شود که کلیه این پرواز ها توسط شرکت هواپیمایی کارون پشتیبانی می شود و در واقع کارون تنها ایرلاین فعال در مسیر پروازی اهواز بندر عباس است . با توجه به اینکه در روزهای گفته شده فقط یک پرواز اهواز بندر عباس موجود است بهتر است در ایام پر ترافیک سال که فرودگاه بندرعباس میزبان تعداد زیادی از مسافران ازشهراهواز است حداقل یک هفته زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما اهواز بندرعباس کنید تا نگرانی بابت تکمیل ظرفیت پرواز اهواز بندرعباس نداشته باشید .

قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس :

با توجه به اینکه قیمت بلیط هواپیما یکی از دغدغه های همیشگی مسافران است دانستن اینکه چه عواملی در تعیین قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است می تواند به شما در خرید بلیط ارزانتتر کمک کند . کلاس پرواز اهواز بندر عباس ، ایرلاینی که شما برای پرواز اهواز بندر عباس انتخاب می کنید ، روز و ساعت خرید بلیط هواپیما اهواز بندر عباس و حتی تعداد روز با قیمانده تا پرواز همگی در تعیین قیمت بلیط هواپیما موثر است . میانگین قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس در طول شش ماهه اخیر 458 هزار تومان بوده است که با توجه به عوامل گفته شده می تواند در برخی از روزها کمتر و یا بیشتر از این مقدار باشد . برای مثال در ایام تعطیلات و فصل بهار که زمان مناسبی برای سفر به بندر عباس است قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس نیز افزایش می یابد ولی به طور کلی با توجه به قیمت بلیط در شش ماه گذشته روز سه شنبه با قیمت حدودی 480 هزارتومان نسبت به روز یکشنبه و جمعه قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس ارزانتر بوده است . با وجود همه اینها در زمان خرید بلیط هواپیما اطلاع از اینکه آیا در روزهای آینده قیمت بلیط کاهش یا افزایش می باید به ما کمک میکند که تصمیم بهنری برای خرید بلیط هواپیما اهواز بندرعباس بگیریم ما در سایت چمدون قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس را برایتان پیش بینی میکنیم و به شما در خرید بهتر و با صرفه تر بلیط هواپیما کمک می کنیم .

.

بلیط هواپیما بندر عباس - اهواز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بندرعباس

هتل های بندرعباس
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..