خرید بلیط هواپیما اهواز اصفهان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اهواز اصفهان
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اهواز - اصفهان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما اهواز اصفهان

اصفهان از نظر جاذبه های تاریخی و فرهنگی اگر مهم ترین شهر ایران نباشید قطعا یکی از مهم ترین ها هست. شاهکارهای معماری و تاریخی و حتی طبیعی در گوشه گوشه ی این شهر زیبا حضور دارند. به اینها اضافه کنید که اصفهان شهری بزرگ و مرکز استان بوده و به علت مرکزیت جغرافیایی و صنعتی هم شهر بسیار استراتژیکی به شمار می آید. بنابراین عجیب نیست که این تعداد زیاد سفر روزانه از شهرهای دیگر و حتی کشورهای دیگر به اصفهان روانه باشد. اهواز نیز از این قاعده مستثنی نیست و هر روز مسافران زیادی با اهداف تفریحی، تجاری، تحصیلی و … از اهواز به اصفهان سفر می کنند. اگر قصد سفر از اهواز به اصفهان دارید باید بین گزینه سفر زمینی یا خرید بلیط هواپیما اهواز اصفهان انتخاب کنید. در سفر زمینی نزدیک ترین و سریعترین راه از بروجن و ایذه است که 513 کیلومتر است و از مسیری کوهستانی عبور می کند. اگر با خودروی شخصی سفر کنید حدود 7.5 ساعت و اگر با اتوبوس اهواز اصفهان سفر کنید حدود 9 ساعتی در راه خواهید بود. اما اگر بلیط هواپیما اهواز اصفهان بخرید از فرودگاه اهواز تا فرودگاه اصفهان حدود 1 ساعت در آسمان خواهید بود.

قیمت بلیط هواپیما اهواز اصفهان

برای خرید بلیط هواپیمای اهواز اصفهان بهتر است که حدود 4 روز تا 7 روز قبل از سفر برای تهیه بلیط خود اقدام کنید. البته اگر در ایام شلوغ سال مثل تعطیلات نوروز قصد سفر دارید بهتر است حداقل 20 روزی زودتر اقدام کنید. در این صورت احتمالا می توانید با حدود 200-250 هزار تومان بلیط هواپیما به اصفهان تهیه کنید. اما اگر دیر بحنبید یا در ایام خیلی شلوغی سفر کنید قیمت بلیط هواپیما اهواز اصفهان ممکن است تا نزدیکی 500 هزار تومان هم برسد. همچنین اگر از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون و سیستم پیگیری قیمت چمدون کمک بگیرید می توانید در بهترین زمان بلیط هواپیما بخرید و هزینه کمتری متحمل شوید.

هواپیما اهواز اصفهان

در حال حاضر با توجه به میزان تقاضا برای بلیط هواپیما اهواز اصفهان در تمام روزهای هفته پرواز بین این دوشهر انجام می شود. روزهای پنج شنبه و شنبه بیشترین گزینه برای انتخاب پرواز را دارید در این روزها 3 پرواز اهواز اصفهان انجام می شود. در روزهای سه شنبه و جمعه هم فقط یک گزینه برای خرید بلیط خواهید داشت. شرکت هواپیمایی کارون با انجام روزانه حداقل یک پرواز از اهواز به اصفهان فعال ترین ایرلاین در این مسیر پروازی است. ایرلاین های ایران ایر و کاسپین و آسمان نیز هر هفته بین 1 تا 4 پرواز در این مسیر دارند.

.

بلیط هواپیما اصفهان اهواز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اصفهان

هتل های اصفهان
هتل عباسی
هتل
برای 1 شب 778,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان کوثر
هتل
برای 1 شب 1,270,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سنتی قصر منشی
هتل
برای 1 شب 760,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..