خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اهواز مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اهواز - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
13
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
B9

بلیط اهواز - مشهد:

اهواز و مشهد دو مرکز استان بسیار مهم کشور هستند. مشهد هم از لحاظ زیارتی هم از لحاظ سیاحتی سالانه مقصد سفر مسافران زیادی از شهرهای مختلف کشور است. مردم خوزستان و شهر اهواز نیز این موضوع مسثنی نیستند و هر سال تعداد زیادی مسافر از اهواز به مشهد می روند. با توجه به اینکه مسیر زمینی اهواز به مشهد بیش از 1600 کیلومتر است طی کردن این مسیر با ماشین شخصی بیش از 20 ساعت زمان می برد. اگر هم بخواهید با اتوبوس این مسیر را طی کنید اول باید با اتوبوس به تهران آمده و سپس با بلیط اتوبوس تهران مشهد به مقصد مورد نظر برسید. که این کار علاوه بر زمانی نزدیک به 24 ساعت حدود 160 تا 200 هزار تومان هم هزینه خواهد داشت. بنابراین خرید بلیط هواپیمای اهواز مشهد علاوه بر صرفه بسیار زیاد زمانی از لحاظ هزینه ها خیلی تفاوت زیادی نخواهد داشت.

اطلاعات پروازهای اهواز مشهد:


اطلاعات پرواز اهواز مشهد
هر هفته حدود 26 پرواز از فرودگاه اهواز به مشهد برنامه ریزی می شود. بدین ترتیب در هر روز هفته حداقل 3 و حداکثر 6 پرواز اهواز به مشهد انجام می شود. روز پنجشنبه با 6 پرواز پر ترددترین روز برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد است. متوسط قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد حدود 330 هزار تومان است. بلیط ارزان اهواز مشهد معمولا قیمتی حدود 300 هزار تومان دارد. یعنی اگر قصد خرید بلیط اهواز مشهد دارید و بلیطی با قیمت های پایین تر از 280 هزار تومان پیدا کردید، بلیط ارزان هواپیما در این مسیر محسوب می شود و قیمت بین 300 تا 350 هزار تومان قیمت خوبیست.

قیمت بلیط هواپیما اهواز- مشهد:

مثل پروازهای دیگر قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز نیز با توجه به فصول سال و شرکت هواپیمایی و روز پرواز و … نوسان می کند و ممکن از 200 هزار تومان تا 500 هزارتومان هم برسد. معمولا بین روزهای مختلف هفته قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد خیلی تفاوت چشم گیری با هم ندارد اما به طور میانگین روز پنج شنبه کمی ارزانتر از دیگر روزها و در روز دوشنبه با میانگین حدود 320 هزار تومان ارزانتر از دیگر روزهای هفته است. بنابراین اواسط هفته نسبت به آخر هفته برای خرید بلیط ارزان هواپیما اهواز مشهد مناسب تر است . به طور میانگین شرکت هواپیمایی زاگرس با میانگین حدود 310 هزار تومان ارزانترین ایرلاین برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد است.

هواپیما اهواز مشهد :

ایرلاین های ارائه دهنده پرواز اهواز مشهد شامل : ایرتور، زاگرس،آسمان آتا ، ایران ایر و سپهران است که
دو شرکت هواپیمایی ایراتور و زاگرس تنها ایرلاین هایی هستند که به طور منظم بلیط هواپیمای اهواز مشهد دارند. که در این بین ایرتور با 7 پرواز فعال ترین ایرلاین برای پرواز اهواز مشهد است. توجه کنید معمولا پروازهای اهواز به مشهد از ظهر به بعد انجام می شوند و به ندرت برای قبل از ظهر می توانید بلیط هواپیما اهواز مشهد بخرید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز - مشهد:

با توجه به نوسانات نسبتا کم قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد معمولا خیلی تفاوت زیادی بین قیمت بلیط در 1 ماه مانده به پرواز تا یک هفته مانده به پرواز وجود ندارد. اما با توجه به محدودیت تعداد پرواز ها و امکان تمام شدن ظرفیت هواپیما توصیه ما این است که حداقل از یک هفته تا 10 روز قبل از سفر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. در این صورت علاوه بر اینکه می توانید از پیش بینی سیستم هوشمند چمدون کمک بگیرید می توانید از قیمت مورد نظر خود (در حدود بازه های قیمتی اعلام شده) را به سیستم پیگیری قیمت چمدون بدهید تا کاهش و تغییر قیمت از طریق پیامک به شما اطلاع داده شود. . . بلیط هواپیما مشهد اهواز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد حدود 330 هزار تومان است .

حدود قیمت مناسب بلیط هواپیما اهواز مشهد چقدر است ؟

حدود قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد 300 هزار تومان است .

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد کدام است ؟

روز دوشنبه با میانگین قیمت 320 هزار تومان به عنوان ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما اهواز مشهد شناخته می شود .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..