خرید بلیط هواپیما اهواز تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اهواز تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اهواز - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

یلیط اهواز - تهران :

فرودگاه اهواز و فرودگاه مهرآباد تهران در طول سال میزبان حجم زیادی از مسافران بین دو شهر هستند و این موضوع باعث شده تا بلیط هواپیما اهواز تهران نیز متقاضیان زیادی داشته باشد و شرکت های هواپیمایی مختلفی از جمله ایران ایر، قشم ایر، کارون، آسمان ، کاسپین و .. این مسیر پروازی را پوشش دهند .بنابراین قدرت انتخاب مسافر بالاتر می رود و انتخاب بین گزینه های موجود راحت تر می شود .

اطلاعات پروازهای اهواز تهران


اطلاعات پرواز اهواز تهران
در حال حاضر هفته ای 72 پرواز از اهواز به تهران انجام می شود. این یعنی هر روزی که قصد خرید بلیط هواپیما اهواز تهران داشته باشید حداقل 10 و حداکثر 19 گزینه متفاوت از بین ساعت ها و ایرلاین ها خواهید داشت. خوشبختانه پروازهای اهواز به تهران در زمان های مختلف روز برنامه ریزی شده اند و معمولا از ساعت 6 صبح تا 11 شب بلیط هواپیمای اهواز به تهران پیدا می شود. روزهای سه شنبه با 17 پرواز پرتردد ترین روزهای پرواز اهواز تهران بوده و شنبه با 4 پرواز خلوت ترین روز هفته در مسیر اهواز به تهران می باشد.
متوسط قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران حدود 390 هزار تومان و حدود قیمت بلیط ارزان اهواز تهران نزدیک به 250 هزار تومان بوده است. اگر قصد خرید بلیط اهواز تهران دارید و قیمتی در حدود230 هزار تومان می تواند قیمت خوبی باشد.

قیمت بلیط هواپیما اهواز - تهران :

قیمت بلیط هواپیما با توجه به نوسانات ارزی و سایر عوامل همواره نوسانات زیادی دارد و بلیط هواپیما اهواز به تهران نیز از این قائده مستثنی نیست . همچنین عواملی مثل کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که شما برای خرید بلیط انتخاب میکنید در قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران موثر است . در کنار همه این ها فصل، روز و ساعت خرید بلیط هواپیما نیز بسیار مهم است برای مثال فصل بهار زمان بسیار خوبی برای سفر به شهر اهواز است بنابراین قیمت بلیط مسیر برگشت یعتی اهواز به تهران پس از تمام شدن تعطیلات گرانتر می شود و حتی به سختی پیدا میشود بنا براین لازم است چند روز زودتر اقدام به خرید کنید. روز شنبه با میانگین حدود 300 هزار تومان ارزانترین روز هفته و روزهای پنجشنبه و جمعه با میانگین 420 هزار تومان کمی گرانتر از روزهای دیگر هفته هستند. همانطور که مشاهده میکنید به شکل کلی میزان نوسانات قیمت بلیط هواپیمای اهواز تهران در روزهای مختلف هفته خیلی زیاد نیست. در بین شرکت های هواپیمایی آتا با میانگین قیمت 211 هزار تومان ارزانترین پروازهای اهواز تهران را دارند. در واقع برای خرید بلیط هواپیمای ارزان از اهواز به تهران میتوان در کنارعوض کردن روز سفر ، ایرلاین خود را تغییر دهید.

هواپیما اهواز تهران :

پرواز اهواز به تهران در تمامی روز های هفنه موجود می باشد و مدت زمان این پرواز حدود یک ساعت و ده دقیقه است . 10 شرکت هواپیمایی به شکل منظم پروازهای هفتگی اهواز تهران دارند. این شرکت ها شامل: ایران ایرتور، وارش، زاگرس، کارون، کیش ایر، تابان، آتا، کاسپین، آسمان و ایران ایر می شوند. علاوه بر اینها ایرلاین های ماهان و قشم و پویا نیز گاه به گاه پرواز اهواز تهران دارند. کارون ایر (نفت سابق) با 21 و کاسپین و ایرتور به ترتیب با 15 و 14 پرواز فعال ترین شرکت های هواپیمایی در زمینه بلیط هواپیما اهواز تهران هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای اهواز به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

بلیط هواپیما تهران-اهواز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران چقدر است ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران 390 هزارتومان است .

قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما اهواز تهران چقدر است ؟

قیمت مناسب برای خرید بلیط هواپیما اهواز- تهران حدود 250 هزار تومان است یعنی اگر قصد خرید بلیط هواپیما اهواز تهران را دارید و به بلیطی با این قیمت برخوردید بهتر است سریعتر آن را رزرو کنید چون ممکن است در روزهای آینده قیمت بالاتر برود .

ارزانترین ایرلاین در این مسیر پروازی کدام است ؟

ایرلاین آتا با میانگین قیمت 210 هزار تومان ارزانترین ایرلاینی است که بلیط هواپیما اهواز تهران را ارائه می دهد .

رزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما اهواز - تهران کدام است ؟

شنبه با میانگین قیمت 300 هزار تومان ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما اهواز تهران است .

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..