خرید بلیط هواپیما یزد مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط یزد مشهد
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز یزد - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما یزد مشهد :

مردم دو شهر یزد و مشهد نزدیکی فرهنگی و آداب و رسومی دینی زیادی دارند و شاید همین عامل موجب شده است تا رفت و آمد زیادی بین این دو شهر صورت گیرد و مردم خونگرم شهر یزد در ایام مختلف سال برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و هم چنین تفریح و دیدن جاذبه های شهر مشهد ویا برای کار و تحصیل به این شهر سفر کنند .فاصله بین این دو شهر باعث شده تا استقبال خوبی از بلیط هواپیما یزد مشهد شود و مسافران با طی کردن مسیر یک ساعت و نیم توسط هواپیما به مقصد برسند. در کنار بلیط هواپیما یزد مشهد، بلیط اتوبوس و بلیط قطار نیز وجود دارد که شما می توانید برای سفر به مشهد از آن استفاده کنید بلیط قطار مشهد یزد قیمتی بین 150 تا 260 هزار تومان دارد که در کنار بلیط اتوبوس گزینه های اقتصادی تری نسبت به بلیط هواپیما یزد مشهد هستند .

قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد :

در تعیین قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد عوامل بسیاری موثر است که می توان به نوع ایرلاینی که شما برای پرواز یزد مشهد انتخاب می کنید ، کلاس پروازی شما ، و اینکه چه روز و یا ساعتی از آن روز اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد یزد می کنید ، اشاره کرد. همه این عوامل در کنار هم باعث شده تا به طور میانگین کمترین قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد 225 و بیشترین قیمت آن 750 هزار تومان باشد البته در برخی از روزها در این مسیر کاهش قیمت خوبی را شاهد هستیم که شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از آن با خبر شوید . اما در زمان تعطیلات ، اواخر هفته و مناسبت های مذهبی قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد افزایش پیدا میکند و بهتر است در این ایام حداقل یک هفته زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد یزد کنید تا شانس خود را در پیدا کردن بلیط و هم چنین خرید بلیط با قیمت مناسب تر را افزایش دهید .

هواپیما یزد مشهد :

در طول یک هفته حدودا 14 پرواز یزد مشهد توسط شرکت های هواپیمایی آسمان ، ایران ایر ، کاسپین و پویا انجام می شود که فعال ترین ایرلاین آسمان و پرتردد ترین روز هفته برای پرواز یزد مشهد روز جمعه است که در این روز سه پرواز از یزد به مشهد توسط ایرلاین های ایران ایر ، کاسپین و آسمان انجام می شود .

.

بلیط هواپیما مشهد - یزد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیس
هتل
برای 1 شب 623,480 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..