خرید بلیط هواپیما یزد تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط یزد تهران

بلیط یزد - تهران :

اهمیت و جذابیت شهر یزد به لحاظ تاریخی و توریستی به قدری است که بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را از پایتخت راهی این شهر میکند همچینین مسافت زیاد بین این دو شهر مسافران را ترغیب به استفاده از هواپیما می کند . بنابراین طبیعی است که مسیرپروازی یزد به تهران جزو مسیرهای پرتردد است .شرکت های هواپیمایی نیز از این فرصت برای رقابت استفاده میکنند و هر کدام در صدد این هستند تا متناسب با خدمات قیمت مناسبی برای خرید بلیط هواپیما یزد تهران ارائه دهند و از این نظر توجه مسافران را به خود جلب کنند .

قیمت بلیط هواپیما یزد - تهران :

قیمت بلیط یزد به تهران تحت تاثیر عوامل مختلف مثل نوع کلاس پروازی ، شرکت هواپیمایی ، روز و ساعت خرید بلیط و حتی تعداد صندلی باقی مانده تغییر میکند و شما برای خرید بلیط ارزانتر باید این موارد را مد نظر قرار دهید برای مثال پس از اتمام تعطیلات میزان درخواست برای بلیط یزد به تهران زیاد میشود و طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما در این مواقع افزایش پیدا میکند بنابراین بهتر است چند روز مانده به اتمام تعطیلات بلیط برگشت خود را رزرو کنید و یا همان ابتدا بلیط رفت و برگشت تهیه کنید .

هواپیما یزد تهران :

مدت زمان پرواز فرودگاه شهید صدوقی یزد تا فرودگاه مهرآباد تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است که با توجه به عوامل مختلف قابل تغییر است و بلیط این مسیر پروازی در تمامی روزهای هفته موجود می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما یزد - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما یزد به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای یزد به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما یزد به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما تهران یزد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای یک شب 265,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای یک شب 704,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
برای یک شب 415,000 تومان
رزرو اتاق
هتل لاله
هتل
برای یک شب 450,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..