خرید بلیط هواپیما بجنورد تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بجنورد تهران
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بجنورد - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما بجنورد تهران:

با توجه به میزان تمرکز فرصت های کاری و تجاری و حتی تحصیلی و تفریحی در شهر تهران عجیب نیست که همه روزه از همه ی شهرهای کشور مسافرانی به سمت تهران و برعکس در حرکت باشند. بجنورد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و افراد مختلفی با هدف شغل و تحصیل و امور اداری و دولتی بین تهران و بجنورد در سفر هستند. به همین علت تقاضای خرید بلیط هواپیما بجنورد به تهران در حدی هست که هر روز حداقل یک پرواز از فرودگاه بجنورد به تهران برقرار باشد. اگر شما هم اهل بجنورد و ساکن تهران هستید یا برعکس در هر روز هفته که مایل باشید می توانید بلیط هواپیما بجنورد تهران بخرید.

قیمت بلیط هواپیما بجنورد تهران:

عوامل مختلفی در تعیین قیمت بلیط هواپیما بجنورد تهران موثر هستند. مثل روز پرواز، شرکت هواپیمایی، زمان باقی مانده تا پرواز و … . البته بجنورد از آن دست مقاصد هوایی نیست که تغییرات فصلی قیمت در آن خیلی چشم گیر باشد. در حال حاضر قیمت بلیط بجنورد تهران در حدود 280 تا 400 هزار تومن متغیر است. اگر قصد خرید بلیط هواپیمای بجنورد تهران را دارید و میخواهید ارزانترین بلیط را پیدا کنید اولا اگر در زمان سفر انعطاف داشته باشید و بتوانید دو سه روز قبل و بعد از زمان مورد نظر خود را هم بررسی کنید احتمالا قیمت بهتری پیدا می کنید. دوما حداقل یک هفته تا 10 روز پیش از سفر برای رزرو بلیط اقدام کنید. سوما از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون استفاده کرده و بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بجنورد تهران را پیدا کنید. همچنین می توانید ابتدا بلیط اتوبوس بجنورد مشهد را خریداری کرده و بعد از طی 4 ساعت به مشهد برسید سپس با پرواز مشهد تهران خود را به تهران برسانید. با توجه به قیمت بلیط اتوبوس بجنورد مشهد و قیمت بلیط هواپیمای مشهد تهران این گزینه می تواند حتی ارزانتر هم باشد.

.

بلیط هواپیما تهران بجنورد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..