خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بندرعباس اهواز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بندرعباس - اهواز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما بندرعباس اهواز :

اهواز یکی از شهرهای مهم و پرتردد کشور محسوب میشود که گردشگران زیادی را برای دیدن جاذبه های فراوان و چشیدن غذاهای متنوعش مجذوب خود می کند هم چنین به دلیل اهمیت صنعتی این شهر افراد زیادی با اهداف کاری به این شهر سفر میکنند و بخش دیگری از مسافران اهواز را دانشجویان دانشگاه های این شهر تشکیل می دهند که از شهرهای مختلف برای تحصیل به اهواز می روند . در کنار سفرهای تفریحی و تحصیلی به دلیل نزدیکی ماهیت دو شهر اهواز و بندر عباس به لحاظ صنعتی و تجاری میزان سفرهای کاری از بندر عباس به اهواز زیاد است و با توجه به مسیر 1000 کیلومتری بین این دو شهر و اهمیت زمان در سفرهای کاری بیشتر متقاضیان پرواز بندرعباس اهواز مسافران با اهداف کاری هستند و فرودگاه اهواز روزانه میزبان تعداد زیادی از مسافران کاری و تجاری از فرودگاه بندر عباس است . اما اگر قصد سفر تفریحی به این شهر را دارید و مسئله زمان رسیدن به مقصد برایتان مهم نیست و ترجیح می دهید سفر ارزانتری از بندر عباس به اهواز داشته باشید می توانید از بلیط اتوبوس اهواز بندرعباس استفاده کنید که قیمتش از 75 تا 120 هزارتومان است و حدودا سیزده ساعت در راه هستید .

اطلاعات پرواز بندرعباس اهواز:

اطلاعات پرواز بندرعباس اهواز

هواپیما بندرعباس اهواز :

در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه یک پرواز از بندر عباس به اهواز و در مجموع هفته ای سه پرواز درمسیر بندرعباس اهواز انجام می شود که کلیه این پروازها را شرکت هواپیمایی کارون پشتیبانی می کند . با توجه به اینکه در روزهای گفته شده تنها یک پرواز بندرعباس اهواز انجام می شود برای اینکه در ایام پرتردد به مشکل کمبود بلیط هواپیما بندرعباس اهواز دچار نشوید حداقل یک هفته زودتر اقدام به بررسی و خرید بلیط کنید با اینکار نه تنها نگرانی بابت تمام شدن بلیط هواپیما بندرعباس اهواز نخوهید داشت بلکه شانس خود را نیز برای خرید بلیط با قیمت مناسب تر افزایش می دهید .

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز :

عواملی که در تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز موثر است شامل : تعداد روز باقیمانده تا پرواز، کلاس پرواز شما (پروازهای اکونومی قیمت ارزانتری نسبت به پرواز های سیستمی دارند) و ایرلاینی که شما برای پرواز بندرعباس اهواز انتخاب میکنید، می شود . میانگین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز حدودا 540 هزار تومان است که طبق آمار روز سه شنبه ارزانترین روز و روز جمعه گرانترین روز برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز است . میانگین قیمت ارزانترین بلیط در این مسیر 418 هزار تومان است یعنی چنانچه بلیطی با این قیمت یافتید بهتر است سریعا اقدام به خرید کنید چون بهترین قیمت ممکن است و ممکن است در روزهای آینده قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز افزایش پیدا کند . هم چنین شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون در قسمت خرید بلیط ، پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای بندر عباس به اهواز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون به شما اطلاع خوهیم داد که قیمت بلیط هواپیما بندرعباس اهواز در روزهای آینده کاهش یا افزایش می یابد و بهترین زمان خرید بلیط با توجه به روند تغییر قیمت چه روزی است و شما میتوانید بهترین تصمیم را برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس اهواز بگیرید .

.

بلیط هواپیما اهواز - بندرعباس

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 790,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای 1 شب 350,430 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای 1 شب 350,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای 1 شب 250,980 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..