خرید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بندرعباس مشهد
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بندرعباس - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما بندرعباس مشهد :

در بین خانواده های ایرانی کمتر کسی را میشود پیدا کرد که حداقل یک بار به مشهد سفر نکرده باشد . این شهر با وجود حرم مطهر امام رضا (ع ) و دیگر جاذبه های طبیعی، تاریخی و تفریحی به یکی از پرطرفدار ترین مقاصد سفرهای داخلی تبدیل شده است که علاوه بر مسافران عده زیادی با اهداف کاری و دانشگاهی نیز از بندر عباس راهی مشهد می شوند . بلیط قطار ، بلیط اتوبوس و بلیط هواپیما بندرعباس مشهد سه گزینه پیش روی شما برای سفر است که هر کدام بر اساس اولویت های شما میتواند بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد :

فاکتورهایی مانند : شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات ، کلاس پروازی ، روز و ساعت خرید بلیط و تعداد روز باقیمانده تا سفر در تعیین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد بسیار تاثیرگذار است . در ماه های اخیر کمترین قیمت بلیط هواپیما بندرعباس مشهد حدودا 250 هزار و بیشترین قیمت حدود 500 هزار تومان است . برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما بندرعباس مشهد را با قیمت مناسبی بخرید در زمانهایی خارج از ایام تعطیلات یا مناسبت های مذهبی به مشهد بروید زیرا در این ایام میزان سفر به این شهر بسیار زیاد است و قیمت بلیط هواپیما و هتل های مشهد افزایش پیدا می کند و یا حداقل یک هفته تا ده روز قبل از سفر اقدام به خرید بلیط کنید تا شانس خود را برای پیدا کردن بلیط و امکان خرید با قیمت مناسب تر افزایش دهید .

هواپیما بندرعباس مشهد :

شرکت های هواپیمایی زاگرس، ساها و سپهران حدودا 28 پرواز مسیر بندرعباس مشهد را در ماه پوشش می دهند که ایرلاین سپهران با سه پرواز در هفته به عنوان فعالترین ایرلاین در این مسیر شناخته می شود . در تمامی روزهای هفته بجز یکشنبه ها حداقل یک پرواز از فرودگاه بندرعباس به مقصد فرودگاه مشهد انجام می شود و در روز یکشنبه که پرواز بندرعباس مشهد موجود نیس شما می توانید از قطار و یا اتوبوس در این مسیر استفاده کنید .

.

بلیط هواپیما مشهد - بندرعباس

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیس
هتل
برای 1 شب 623,480 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..