خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بندرعباس تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بندرعباس - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما بندرعباس تهران:

تهران پایتخت ایران است و بخش زیادی از مراکز تجاری و اداری و صنعتی و دانشگاهی در تهران متمرکز هستند. به علت این تمرکز شدید هر روز مسافران زیادی از شهرهای مختلف ایران برای اهداف مختلف به تهران سفر می کنند. بندرعباس، مرکز استان هرمزگان، نیز یکی از شهرهایی است که هر روز مسافران زیادی به تهران دارد. بندرعباسی های یا مسافران بندرعباس به تهران برای مقاصد کاری و دانشگاهی و بعضا گردشگری به تهران سفر می کنند. با توجه به مسافت 1300 کیلومتری بندرعباس تا تهران و سفر زمینی اگر با خودروی شخصی باشد حدود حداقل 14 ساعت زمان می برد و اگر بلیط اتوبوس بندرعباس تهران را بخرید نیز حداقل 17 تا 18 ساعت در راه خواهید بود. بنابراین خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران کاملا منطقی به نظر می رسد. با پرواز بندرعباس به تهران شما در کمتر از 1.5 ساعت به تهران خواهید رسید. که اگر زمان های انتظار در فرودگاه را نیز در نظر بگیریم حداکثر حدود 3 ساعت زمان لازم خواهد داشت. خبر خوب این است که هر روز به تعداد کافی پروازهایی از فرودگاه بندرعباس به مقصد فرودگاه مهرآباد بلند می شود.

قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تهران:

با توجه به تعدد مسافرت بین دو شهر بندرعباس و تهران هر روز هفته حداقل 6 پرواز از بندرعباس به تهران انجام م میشود. این تعدد پروازها باعث ایجاد گزینه های زیاد برای خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران و همچنین رقابت بین شرکت های هواپیمایی و آژانس های گردشگری می شود. به همین دلیل قیمت بلیط هواپیمای بندرعباس تهران نوسان نسبتا زیادی دارد. قیمت بلیط بندرعباس تهران با توجه به شرکت هواپیمایی ارائه دهنده ی بلیط، روز پرواز، ساعت پرواز، کلاس نرخی و کلاس پروازی و همچنین تعداد روز باقی مانده تا سفر بین 250 تا 980 هزار تومان متغیر است. البته ایرلاین ماهان در این مسیر پروازهای کلاس بیزینس نیز دارد که قیمت آنها بین 950هزار تا 1.2 میلیون تومان متغیر است. اگر میخواهید بلیط ارزان هواپیما بندرعباس به تهران بخرید بهتر است حداقل 4 روز قبل از پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید. توجه داشته باشید که با توجه به قیمت های فعلی (زمستان 98) اگر بلیط هواپیما از بندرعباس به تهران با قیمتی حدود 260-80 هزار تومان پیدا کنید بلیط ارزانی محسوب می شود. همچنین می توانید از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت بلیط هواپیمای چمدون استفاده کرده و در بهترین زمان بلیط هواپیمای خود را بخرید

هواپیما بندرعباس تهران:

همانطور که گفته شد برای پرواز بندرعباس به تهران تعداد خوبی گزینه روبروی شما قرار دارد. علاوه بر این که هر روز هفته می توانید بلیط هواپیمای بندرعباس تهران بخرید در هر روز هم می توانید بین ایرلاین های مختلف انتخاب کنید. در حال حاضر 14 شرکت هواپیمایی (ایرلاین) در مسیر پرواز بندرعباس تهران فعال هستند. ایرلاین ماهان در تمام روزهای هفته بلیط هواپیما بندرعباس تهران دارد. شرکت های هواپیمایی زاگرس و ایران ایرتور و وارش نیز در 6 روز از هفته از بندرعباس به تهران پرواز می کنند. همچنین روزهای سه شنبه، چهارشنبه و شنبه با 10 پرواز شلوغ ترین روزهای پرواز بندرعباس تهران هستند و روز جمعه با 6 پرواز کمترین گزینه خرید بلیط هواپیما بندرعباس تهران را به شما ارائه می دهد.

.

بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..