خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بوشهر تهران
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بوشهر - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای بوشهر تهران:

تهران پایتخت کشور است و تمامی مراکز اداری و صنعتی اصلی در تهران واقع شده است. در تمامی روزهای سال تقاضای بلیط پرواز به تهران با اهداف مختلف وجود دارد و در مسیر بوشهر به تهران نیز کارمندان، متخصصان، دانشجویان و گردشگران زیادی روزانه در رفت و آمد هستند. با توجه به مسافت طولانی و قیمت 100هزار تومانی بلیط اتوبوس بوشهر تهران این گروه انگیزه کافی برای خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران دارند. تهران دارای دو فرودگاه به نام های مهرآباد و امام خمینی(ره) است و پروازهای بوشهر تهران در فرودگاه مهرآباد صورت میگیرد.

قیمت بلیط هواپیمای بوشهر تهران:

مدت زمان پرواز بوشهر به تهران حدود 1 ساعت و سی دقیقه است. به علت تقاضای بلیط هواپیما بوشهر تهران در تمامی روزهای هفته بلیط پرواز بوشهر تهران موجود می باشد.همچنین با توجه به جذابیت مسیر 8 شرکت هواپیمای در مسیر پرواز بوشهر تهران فعال هستند. قیمت بلیط هواپیمای بوشهر تهران معمولا از 370 هزار تومان تا 485 هزار تومان است. همانطور که گفتیم در تمام روزهای هفته می توانید برای رفتن به این شهر اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید ولی برای انتخاب ایرلاین و ساعت پرواز گزینه ی زیادی ندارید. همچنین با توجه به قیمت های متغییر بلیط هواپیما بهترین قیمتی که شما میتوانید برای خرید بلیط بوشهر تهران پرداخت کنید حدود 280 تا 320 هزار تومان است.

هواپیما بوشهر تهران:

در حال حاضر در تمام روزهای هفته از بوشهر حداقل 3 پرواز به مقصد تهران موجود است. شرکت های هواپیمایی زاگرس ، قشم ایر، آتا ، ایران ایر، ایران ایر تور، آسمان، تابان ، وارش ، از فرودگاه بوشهر به تهران پرواز می کنند. روز دوشنبه با حدود 7 پرواز پر رفت آمد ترین و روز جمعه با 3 پرواز از کم رفت و آمد ترین روزها به شمار می رود.

.

بلیط هواپیما تهران بوشهر

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 619,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..