خرید بلیط هواپیما بم تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط بم تهران
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز بم - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما بم تهران:

با توجه به مسافت بسیار طولانی بم تا تهران که از راه زمینی بیش از 15 ساعت زمان می برد خرید بلیط هواپیما بم تهران یک گزینه منطقی برای مسافران بم به تهران به نظر می رسد. مسافران بم به تهران را عموما اهالی بم که در تهران یا اطراف تهران شاغل یا محصل هستند و افرادی که برای اهداف تجاری و اداری به تهران سفر می کنند شامل می شود. همجنین وجود تعداد زیادی صنایع خودروسازی در بم و اطراف آن دلیلی است برای جابجایی متخصصین و مهندسین از شهرهای مختلف به بم. به این ها باید گردشگرانی که به بم سفر کرده اند و برای برگشت بلیط هواپیما بم تهران می خرند را اضافه کنید.

قیمت بلیط هواپیما بم تهران:

با توجه به میزان تقاضا برای خرید بلیط هواپیما و البته نزدیکی بم تا فرودگاه کرمان فقط هفته ای دو پرواز بم تهران انجام می شود. و فقط هم ایرلاین ماهان در این مسیر بلیط هواپیما می فروشد. کم بودن تعداد پروازها و شرکت های هواپیمایی باعث کم شدن نوسان قیمت شده است. بلیط هواپیمای بم تهران با توجه به فصل و روز پرواز و کلاس نرخی و … عموما بین 450 تا 500 هزار تومان است. نکته جالب این است که قیمت بلیط هواپیما بم تهران از بلیط تهران بم بالاتر است. با توجه به سیاست قیمت گذاری شرکت هواپیمایی ماهان بهتر است بلیط بم تهران را حداقل 2 هفته قبل از پرواز خریداری کنید. همچنین مثل همیشه سیستم پیش بینی قیمت بلیط هواپیمای چمدون به شما کمک میکند.

هواپیما بم تهران:

همانطور که گفتیم تنها ایرلاینی که بلیط هواپیما بم تهران دارد شرکت ماهان ایر است. که روزهای شنبه و چهارشنبه با پرواز 4576 از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه بم می رود. اگر بلیط هواپیما بم تهران برای روز چهارشنبه را میخواهید توجه کنید که چهارشنبه ها پرواز بم تهران ساعت 5:20 صبح و شنبه ها ساعت 21:30 شب انجام می شود. اگر این زمان های پرواز برای شما مناسب نیست می توانید بلیط اتوبوس بم کرمان و بلیط هواپیمای کرمان تهران را بخرید. پروازهای کرمان تهران هر روز انجام می شوند و تنوع گزینه های خوبی خواهید داشت. همچنین امکان این که سفر شما ارزانتر شود هم وجود دارد.

.

بلیط هواپیما بم تهران

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 619,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..