خرید بلیط هواپیما قشم تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط قشم تهران
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز قشم - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط قشم - تهران

تهران بزرگترین شهر و پایتخت ایران است و مهم ترین مراکز تجاری و اداری و حتی صنعتی کشور در این شهر و اطراف آن متمرکز شده اند. به همین علت در همه ی ایام سال مسافران زیادی برای سفر از قشم به تهران متقاضی خرید بلیط هواپیمای قشم تهران هستند. برای افرادی که برای اهداف کاری و تجاری و آموزشی و حتی گردشگری بین تهران و قشم در سفر هستند گزینه خرید بلیط هواپیما تهران قشم بسیار منطقی و به صرفه است. تهران دارای دو فرودگاه به نام های مهرآباد و امام خمینی(ره) است که پرواز قشم به تهران نیز از طریق فرودگاه مهرآباد صورت میگیرد. تمامی پروازهای جزیره قشم نیز در فرودگاه دیرستان قشم انجام می گیرد.

قیمت بلیط هواپیما قشم - تهران

قیمت بلیط هواپیما قشم به تهران در روزهای مختلف متفاوت و همه روزه برای سفر به تهران بلیط موجود است اما بهتر است برای خرید بلیط کمی زود تر اقدام کنید مخصوصا در اوایل هفته که تعداد پرواز ها کمتر است. قیمت بلیط هواپیما قشم تهران از حدود 360 هزار تومن تا 880 هزار تومن متغیر است همچنین در روزهای یکشنبه و چهارشنبه کلاس بیزینسی نیز موجود میباشد که اگر طرفدار یک سفر هوایی آسان و با کیفیت هستید می توانید بلیط هواپیمای بیزینس قشم تهران را با قیمتی حدود 1 میلیون تومان رزرو کنید.

هواپیما قشم- تهران

مدت زمان پرواز قشم به تهران حدود دو ساعت است. البته برای این سفر شما میتونید از خودروی شخصی نیز استفاده کنید که با توجه به اینکه یک بار باید از شناورهای خودروبر استفاده کنید و حداقل هم 15 ساعت در راه باشید برای هر کسی ایده آل به نظر نمیرسد. توجه داشته باشید که برای خرید بلیط هواپیما قشم تهران در هر روز هفته حداقل 3 گزینه دارید. روزهای جمعه با 10 پرواز قشم تهران بیشترین میزان حق انتخاب را برای خرید بلیط دارید و روزهای شنبه و پنج شنبه فقط 3 پرواز قشم تهران انجام می شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران – قشم

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای قشم به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط به تهران با قیمتی مناسب را به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و به یادماندنی رادر شهر تهران داریم.

.

بلیط هواپیما تهران به قشم

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..