خرید بلیط هواپیما اصفهان اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اصفهان اهواز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اصفهان - اهواز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما اصفهان اهواز:

اهواز مرکز استان و بزرگترین شهر خوزستان است که حول رود بزرگ کارون قرار گرفته است. وجود جاذبه های متعدد طبیعتی مثل مراتع زیبا و نخلستان ها و سواحل زیبای رودخانه ای بزرگ با قابلیت کشتیرانی از یک طرف و اهمیت های تجاری و استراتژیک شهر و وجود منابع نفتی و صنایع بزرگ وابسته حجم رفت و آمد به اهواز را زیاد می کند. یکی از شهرهای بزرگی هر روز تعداد زیادی مسافر از آن به اهواز در رفت و آمد هستند اصفهان است. نزدیک ترین مسیر زمینی اصفهان به اهواز بیش از 500 کیلومتر است که از منطقه ی کوهستانی زاگرس از شهرهای بروجن و ایذه عبور میکند. به خاطر شرایط جاده ای حاکم این مسیر با خودروی شخصی حداقل 7.5 ساعت طول میکشد. اگر هم بلیط اتوبوس اصفهان اهواز را خریداری کنید باید حداقل نزدیک به 9 ساعت در راه باشید. بنابراین خرید بلیط هواپیمای اصفهان اهواز گزینه ای منطقی است. خوشبختانه پرواز اصفهان اهواز در همه روزهای هفته انجام می شود و می توانید برای هر روزی بلیط هواپیما اصفهان اهواز رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان اهواز:

قیمت بلیط هواپیما اصفهان اهواز مثل بیشتر مسیرهای پروازی داخلی با توجه روز سفر، فصل و ساعت پرواز و … متغیر است. د رحال حاضر بلیط قیمت بلیط هواپیما در این مسیر تقریبا بین 200 تا 450 هزار تومان در نوسان است. با توجه به قیمت بلیط اتوبوس اصفهان اهواز که حداقل حدود 45 هزار تومان است و 9 ساعت زمان می برد اگر بلیط ارزان هواپیما قطعا از لحاظ نسبت زمان به هزینه بسیار به صرفه خواهد بود.

هواپیما اصفهان اهواز

همانطور که گفتیم در حال حاضر در تمام روزهای هفته پرواز اصفهان اهواز انجام می شود. ایرلاین های کارون، ایران ایر، آسمان و کاسپین به شکل هفتگی بین فرودگاه شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه بین المللی اهواز پرواز دارند. شرکت هواپیمایی کارون در تمام روزهای هفته و ایران ایر 4 روز در هفته پرواز اصفهان اهواز دارند. روزهای شنبه و پنج شنبه با 3 پرواز پرتردد ترین روز برای خرید بلیط هواپیمای اصفهان اهواز و روزهای سه شنبه و جمعه با فقط یک پرواز کم ترددترین روزها هستند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان اهواز

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان اهواز توصیه ما این است که بهترین زمان برای اقدام حدود 7 روز تا 4 روز قبل از پرواز است. اگر بلیط هواپیمای خود را از سایت چمدون خریداری پس از مشاهده نتایج پروازها سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون به شما کمک خواهد کرد در بهترین زمان بلیط هواپیما را بخرید. همچنین می توانید به سیستم پیگیری قیمت چمدون قیمت مدنظر خود برای خرید بلیط هواپیما را اعلام کنید تا در زمان رسیدن به آن قیمت به شما اطلاع داده شود.

.

بلیط هواپیما اهواز اصفهان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 790,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای 1 شب 350,430 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای 1 شب 350,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای 1 شب 250,980 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..