خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اصفهان کیش

بلیط اصفهان - کیش :

جزیره جذاب و تفریحی کیش از محبوبترین مقاصد سفری برای گردشگران داخلی و خارجی است و از بیشتر فرودگاه های کشور پرواز به مقصد فرودگاه کیش انجام می شود و فرودگاه اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست و پرواز اصفهان به کیش نیز جزو مسیرهای پرتردد هوایی است . پرواز اصفهان به کیش توسط شرکت های هواپیمایی مختلفی مثل : زاگرس ، وارش ، کیش ایر، ایران ایر و تابان پشتیبانی می شود و شما می توانید با توجه به شرایط خودتان بهترین تصمیم را برای خرید بلیط با قیمت مناسب بگیرید .

قیمت بلیط هواپیما اصفهان - کیش :

برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما اصفهان به کیش را با قیمتی مناسب تهیه کنید لازم است از بهترین زمان سفر به جزیره کیش مطلع باشید زیرا در فصول پرگردشگر سال با توجه به آب و هوای گرم و شرجی کیش که از اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت است بهترین زمان برای سفر به این جزیره است و طبیعی است که قیمت بلیط هواپیما در این بازه زمانی گرانتر میشود پس شما برای خرید بلیط ارزانتر کیش بدون توجه به بهترین زمان برای بازدید از جزیره باید در فصل تابستان که تقاضای سفر به کیش کمتر است اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

هواپیما اصفهان کیش :

مدت زمان پرواز اصفهان به کیش حدود یک ساعت و سی دقیقه است که با توجه به عوامل مختلف قابل تغییر است و پرواز در این مسیر درتمامی روزهای هفته انجام می شود .

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان به کیش :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان به کیش به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای اصفهان به کیش را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان به کیش را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

راهنمایی های سفر به کیش:

برای اینکه در سفر به کیش بهترین اقامتگاه ها را انتخاب کنید مقاله راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در کیش را بخوانید همچنین برای برنامه ریزی تفریحات و فعالیت های خود در کیش مقاله ی آشنایی با جذاب ترین تفریحات کیش را مطالعه کنید .

بلیط هواپیما کیش - اصفهان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب کیش

هتل های کیش
هتل مارینا پارک
هتل
برای یک شب 1,039,000 تومان
رزرو اتاق
هتل داریوش
هتل
برای یک شب 111,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شایان
هتل
برای یک شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارمیس
هتل
برای یک شب 625,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..