خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اصفهان مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اصفهان - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط اصفهان - مشهد :

مشهد دومین شهر بزرگ و پایتخت مذهبی ایران است . به دلیل قرار گرفتن حرم امام رضا (ع) در مشهد و انواع جاذبه های تفریحی ، مشهد به یکی از مکان توریستی مورد علاقه ایرانی ها و خارجی ها تبدیل شده است . به طوری که هر سال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی به مشهد سفر می‌کنند. به همین دلیل هر روز پروازهای متنوعی به فرودگاه مشهد ، در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های متعدد از جمله فرودگاه اصفهان صورت میگیرد که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است.

اطلاعات پرواز اصفهان مشهد :


اطلاعات پرواز اصفهان مشهد
با توجه به نیاز مسافران تعداد 20 پرواز اصفهان مشهد در طول یک هفته در نظر گرفته شده است که روز شنبه با میانگین 1 پرواز خلوت ترین روز هفته و روز جمعه با میانگین 5 پرواز پرتردد ترین روز پرواز اصفهان مشهد است . این پرواز ها در ساعات مختلف روز از 6 صبح تا 12 شب توسط ایرلاین های مختلفی همچون : وارش ، زاگرس ، ایران ایر تور و کاسپین انجام می شود . فعال ترین ایرلاین موجود در مسیر پروازی اصفهان مشهد ایرلاین کاسپین با 24 پرواز و ایرلاین ایرتور با 20 پرواز هستند که در بین آنها کاسپین با میانگین قیمت 320 هزار تومان ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان مشهد را ارائه می دهد .

قیمت بلیط هواپیما اصفهان - مشهد :

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مشهد به موارد زیادی بستگی دارد که هر کدام میتواند در تعیین قیمت پرواز موثر باشد. البته از آنجایی که به صورت کلی قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد در این چند وقت با گذشت زمان افزایش پیدا کرده ودر حال حاضر میانگین قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد حدود 385 هزار تومان و حدود قیمت مناسب برای خرید بلیط در این مسیر 320 هزار تومان است . عامل دیگری که در قیمت بلیط هواپیما میتواند موثر باشد روز پرواز است. در ایام معمولی سال بلیط در روزهای وسط هفته ارزان تر از آخر هفته هست و زمان بهتری برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. مثلا بلیط هواپیما اصفهان به مشهد در روز شنبه با میانگین قیمت 387 هزار تومان به نسبت روز جمعه با میانگین قیمت حدود 412 هزار تومان ،زمان مناسب تری برای خرید بلیط ارزان اصفهان مشهد محسوب می شود . به طور کلی روزهای قبل یا اول تعطیلات قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مشهد افزایش پیدا کرده و روزهای آخر تعطیلات کاهش چشمگیر پیدا میکند. برای همین برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد بهتر است صبور باشید و بازه های زمانی مختلف را بررسی کنید.

هواپیما اصفهان مشهد :

مدت زمان پرواز اصفهان به مشهد حدود یک ساعت و سی دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است تغییر کند. پرواز اصفهان به مشهد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان - مشهد :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی اصفهان به مشهد میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای اصفهان به مشهد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط اصفهان به مشهد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما مشهد - اصفهان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان مشهد را از کدام ایرلاین بخریم ؟

ایرلاین کاسپین ارزانترین بلیط های هواپیما اصفهان مشهد را ارائه می دهد .

میانگین قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد چقدر است؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد حدود 385 هزار تومان است .

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد کدام روز است ؟

در روز دوشنبه شما شانس بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما اصفهان مشهد دارید .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.