خرید بلیط هواپیما اصفهان مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اصفهان مشهد

بلیط اصفهان - مشهد :

مشهد دومین شهر بزرگ و پایتخت مذهبی ایران است . به دلیل قرار گرفتن حرم امام رضا (ع) در مشهد و انواع جاذبه های تفریحی ، مشهد به یکی از مکان توریستی مورد علاقه ایرانی ها و خارجی ها تبدیل شده است . به طوری که هر سال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی به مشهد سفر می‌کنند. به همین دلیل هر روز پروازهای متنوعی به فرودگاه مشهد ، در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های متعدد از جمله فرودگاه اصفهان صورت میگیرد که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان - مشهد :

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مشهد به موارد زیادی بستگی دارد که هر کدام می در تعیین قیمت پرواز موثر باشد. البته از آنجایی که به صورت کلی قیمت بلیط هواپیما اصفهان مشهد در این چند وقت با گذشت زمان افزایش پیدا کرده و میانگین قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مشهد در 8 ماه اول سال 98 تقریبا نزدیک به 100 درصد رشد داشته است. اما این به معنا ثابت ماندن قیمت بلیط نیست. عامل دیگری که در قیمت بلیط هواپیما میتواند موثر باشد روز پرواز است. در ایام معمولی سال بلیط در روزهای وسط هفته ارزان تر از آخر هفته هست و زمان بهتری برای خرید بلیط هواپیما مشهد است. مثلا بلیط هواپیما اصفهان به مشهد روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گرانتر از روزهای دیگر است و پرواز اصفهان به مشهد روز جمعه ظهر به بعد ارزان تر هست. به طور کلی روزهای قبل یا اول تعطیلات قیمت بلیط هواپیما اصفهان به مشهد افزایش پیدا کرده و روزهای آخر تعطیلات کاهش چشمگیر پیدا میکند. برای همین برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد بهتر است صبور باشید و بازه های زمانی مختلف را بررسی کنید.

هواپیما اصفهان مشهد :

مدت زمان پرواز اصفهان به مشهد حدود یک ساعت و سی دقیقه است که تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است تغییر کند. پرواز اصفهان به مشهد در تمامی روزهای هفته موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان - مشهد :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی اصفهان به مشهد میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای اصفهان به مشهد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط اصفهان به مشهد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما مشهد - اصفهان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای یک شب 490,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیس
هتل
برای یک شب 288,000 تومان
رزرو اتاق
هتل کوثر ناب
هتل
برای یک شب 348,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای یک شب 375,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه وکل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
تست
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..