خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط اصفهان تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز اصفهان - تهران
میانگین قیمت
510,000
قیمت مناسب
480,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط اصفهان - تهران :

فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان و فرودگاه مهر آباد تهران سالانه میزبان تعداد زیادی از مسافرین پروازی است و مهم ترین پرواز داخلی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پرواز اصفهان به تهران است . پرواز اصفهان به تهران توسط شرکت های هواپیمایی چون تابان، قشم ایر، ایران ایر، ماهان و آتا انجام می شود و شما می توانید با توجه به شرایط خودتان بهترین و به صرفه ترین خرید بلیط را از شرکت های هواپیمایی نام برده داشته باشید .

قیمت بلیط هواپیما اصفهان - تهران :

قیمت بلیط هواپیما اصفهان به تهران به عواملی مانند نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و فصل و روز و زمان خرید بلیط بستگی دارد . مثلا ایام تعطیل و فصل نوروز و اواخر هفنه زمان مناسبی برای سفر های تفریحی به اصفهان است و طبیعی است که پس از تمام شدن تعطیلات درخواست بلیط اصفهان به تهران زیاد باشد بنابراین قیمت بلیط گرانتر و پیدا کردن آن سخت تر می شود. برای اینکه در این زمان ها دچار این مشکلات نشوید و شانس پیدا کردن بلیط ارزانتر را پیدا کنید لازم است زودتر اقدام به خرید بلیط کنید و ساعت های مختلف روز را مد نظر قرار دهید.

هواپیما اصفهان تهران :

مدت زمان پرواز اصفهان به تهران حدود یک ساعت و پانزده دقیقه است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی قابل تغییر است و پرواز اصفهان به تهران در تمامی روزهای هفته موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما اصفهان به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای اصفهان به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیمای تهران اصفهان

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..