خرید بلیط هواپیما ایرانشهر تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط ایرانشهر تهران
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز ایرانشهر - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای ایرانشهر-تهران:

اگر قصد سفر به تهران از ایرانشهر را دارید با توجه به مسافر1520 کیلومتری ایرانشهر تا تهران استفاده از اتوبوس یا خودروی شخصی به زمانی نزدیک به یک شبانه روز کامل نیاز دارد. در نتیجه خرید بلیط هواپیمای ایرانشهر-تهران یکی از گزینه های بسیار مناسب است. با توجه به جمعیت 113هزار نفری شهر ایرانشهر و 250هزار نفری شهرستان ایرانشهر حجم تقاضای سفر به تهران به اندازه ای هست که هر هفته حداقل یک پرواز ایرانشهر به تهران انجام شود. بیشتر سفرهای ایرانشهر به تهران به قصد سفرکاری و تجاری و البته تحصیلی است. بخشی از مردم ایرانشهر در تهران مشغول به کار هستند و برای ملاقات با خانواده های خود بین این دو شهر در جابجایی هستند. همچنین دانشجویان ایرانشهری که در دانشگاه های تهران مشغول به تحصیل می باشند نیز متقاضی خرید بلیط هواپیمای ایرانشهر تهران هستند.

هواپیمای ایرانشهر-تهران:

در حال حاضر فقط روزهای شنبه پرواز شماره 4526 شرکت هواپیمایی ماهان از ایرانشهر به تهران برقرار است. برای خرید بلیط هواپیمای ایرانشهر تهران باید دقت کنید چون متاسفانه فعلا فقط همین یک گزینه برای پرواز مستقیم به تهران وجود دارد که شنبه ها ساعت 9 از فرودگاه ایرانشهر برخاسته و ساعت 11:20 دقیقه به تهران می رسد. همچنین اگر میخواهید در روزهای غیر از شنبه به تهران سفر کنید می توانید بلیط هواپیمای زاهدان تهران را خریده یا بلیط هواپیمای چابهار تهران را بخرید. از هر دوی این شهرها در تمام روزهای هفته به تهران پرواز وجود دارد. فاصله ی ایرانشهر تا زاهدان 325 و ایرانشهر تا چابهار 310 کیلومتر است که می توانید با ماشین شخصی یا خرید بلیط اتوبوس آن را طی کنید.

قیمت بلیط هواپیمای ایرانشهر-تهران:

قیمت بلیط هواپیمای ایرانشهر-تهران بسیار کم نوسان است. در واقع اگر حدود حداقل 4 روز قبل از پرواز برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید احتمال بسیار بالا قیمتی حدود 480 هزار تومن را خواهید داد ولی اگر رزرو بلیط را به تاخیر بیاندازید احتمالا قیمت بلیط هواپیمای ایرانشهر تهران به حدود 650 هزارتومن هم خواهد رسید. البته این قیمت ها برای نیمه دوم سال 98 بوده و برای سال 99 با توجه به آنچه سازمان هواپیمایی کشور تعیین خواهد کرد این قیمت بالاتر خواهد رفت.

.

بلیط هواپیمای تهران ایرانشهر

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 619,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..