خرید بلیط هواپیما ایلام تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط ایلام تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز ایلام - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیمای ایلام تهران

تهران پایتخت ایران و بزرگترین شهر کشور است. تمرکز شدید ادارات و مراکز تجاری و آموزشی و حتی درمانی در تهران باعث شده است که حجم زیادی سفر از شهرهای دیگر کشور به این تهران انجام شود. شهر ایلام نیز از این قاعده مستثنی نیست و هر روز افراد مختلفی به مقاصدی مثل کارهای اداری، تجاری برای تحصیل دانشگاهی ، درمان و … به تهران سفر می کنند. برای همین بلیط هواپیمای ایلام تهران تقاضای نسبتا قابل توجهی دارد. با توجه به این تقاضا در تمامی روزهای هفته پرواز ایلام تهران برقرار است و اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ایلام تهران داشته باشید مجبور نخواهید بود فقط روزهای خاصی را مد نظر قرار دهید.

قیمت بلیط هواپیمای ایلام تهران:

قیمت بلیط هواپیمای ایلام به تهران معمولا بین 250 تا 450 هزار تومان متغیر است. روزهای چهارشنبه هر هفته قیمت بلیط هواپیمای تهران بالاترین مقدار را دارد و بقیه روزهای هفته تقریبا قیمت ها یکسان یا خیلی نزدیک است. البته جمعه ها بلیط هواپیمای ایلام به تهران کمی ارزانتر از روزهای دیگر می شود. اگر قصد خرید بلیط هواپیمای ایلام تهران را دارید بهتر است حداقل از یک هفته قبل از پرواز اقدام به جستجوی بلیط کنید و اگر قیمت مناسب بود بلیط خود را بخرید. همچنین می توانید از سیستم هوشمند پیش بینی قیمت چمدون کمک بگیرید تا در بهترین زمان بلیط خود را بخرید.

هواپیما ایلام تهران:

در حال حاضر هر روز 4 پرواز توسط ایرلاین های آسمان، ایران ایر و ماهان از فرودگاه شهدای ایلام به فرودگاه مهرآباد تهران انجام می شود. پروازهای ایلام تهران بین ساعت 8 تا 16 هر روز در 4 نوبت که دوبار توسط شرکت آسمان است برنامه ریزی شده اند. مدت زمان پرواز ایلام تهران با توجه به مدل هواپیما و شرایط جوی چیزی حدود 1ساعت 10 دقیقه زمان می برد. شرکت هواپیمایی آسمان فعال ترین ایرلاین این مسیر است و ارزانترین بلیط هواپیمای ایلام تهران را نیز ارائه می دهد

.

بلیط هواپیمای تهران ایلام

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..