خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط کیش اصفهان
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز کیش - اصفهان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط کیش اصفهان :

کیش و اصفهان هر دو از قطب های گردشگری ایران هستند. هرچند سبک جاذبه های گردشگری این دو شهر بسیار متفاوت از هم است. اهمیت این دو شهر باعث شده است که جابجایی مسافر بین این دو شهر قابل توجه باشد و در نتیجه پرواز کیش اصفهان هم به شکل منظم برگزار شود. بنابراین خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان تقریبا برای همه روزهای سال ممکن است. هر روز حداقل دو پرواز کیش اصفهان انجام می شود.

اطلاعات پرواز کیش اصفهان :


اطلاعات پرواز کیش اصفهان

قیمت بلیط هواپیما کیش - اصفهان :

قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان در حال حاضر عموما در بازه ی 260 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است. کمترین قیمت هر روز خیلی نوسان زیادی ندارد یعنی بهترین قیمتی که شما برای بلیط هواپیما کیش به اصفهان می توانید پیدا کنید بسته به اینکه چند روز قبل از پرواز بلیط را بخرید یا چه روزی از هفته بخواهید بلیط هواپیما کیش اصفهان بخرید ** میانگین قیمت ارزانترین بلیط** حدودا 380 هزارتومن است.

هواپیما کیش اصفهان :

تعداد پرواز های هفتگی در مسیر کیش اصفهان 21 است . ایرلاین های زاگرس و کیش ایر هر روز از کیش به اصفهان پرواز دارند و در در روزهای دیگر هفته هم ایران ایر، تابان، وارش و کاسپین پرواز کیش اصفهان برگزار می کنند. ایرلاین زاگرس ارزانترین ایرلاین فعال در مسیر کیش اصفهان است . دوشنبه ها 5 پرواز ، جمعه ها 4 پرواز و بقیه روزهای 2 یا 3 پرواز از کیش به اصفهان برگزار می شود. در روزهایی که پرواز بیشتر وجود دارد قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان متنوع تر است، البته لزوما پرواز ارزانتر نمی شود. پرواز کیش اصفهان بین 1 ساعت تا 75 دقیقه طول می کشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش اصفهان :

چون مسیر اصفهان به کیش یک مسیر توریستی محسوب می شود بلیط چارتری هم در آن زیاد است. این نه تنها به نوسان قیمت بلیط کیش اصفهان کمک می کند بلکه شانس خرید بلیط ارزان قیمت را هم زیاد می کند. مثل بیشتر مسیرهای دیگر پروازی داخلی توصیه ما این است که از حدود 1 هفته قبل از پرواز قیمت بلیط هواپیما کیش اصفهان رو روزانه چک کنید. همچنین از پیش بینی قیمت چمدون هم می توانید کمک بگیرید و بهترین زمان خرید بلیط هواپیما برای کیش به اصفهان را متوجه شوید. تیم پشتیبانی چمدون هم آماده است تا سوالات شما را پاسخ داده و کمک کند بلیط بهتری خریداری کنید.

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اصفهان

هتل های اصفهان
هتل عباسی
هتل
برای 1 شب 778,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان کوثر
هتل
برای 1 شب 1,141,700 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..