خرید بلیط هواپیما کیش مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط کیش مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز کیش - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط کیش - مشهد :

مشهد یکی از بزرگترین شهر های ایران و پایتخت مذهبی ایران است و برای همین شاید عجیب نباشد که بلیط کیش - مشهد یکی از مسیر های محبوب در بین پرواز های داخلی باشد. شهر مشهد به دلیل داشتن مراکز تفریحی گوناگون و قرار گرفتن حرم امام رضا (ع) در آن، به یکی از مکان های توریستی مناسب برای همه سلیقه ها تبدیل شده است. به همین دلیل است که هر سال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی به مشهد سفر می‌کنند وهر روز پروازهای متنوعی به فرودگاه مشهد، در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های متعدد صورت میگیرد که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است. اما از طرفی به دلیل توریستی بودن شهر مشهد بلیط هواپیمای کیش - مشهد در زمان تعطیلات و مناسبت های مذهبی تقاضای خیلی زیادی دارد و در نتیجه بلیط ارزان کیش مشهد خیلی زود تمام میشود و برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما لازم است زودتر به خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش - مشهد اقدام کنید. .

قیمت بلیط هواپیما کیش - مشهد :

قیمت بلیط هواپیما کیش به مشهد به عواملی مثل نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی مورد نظر که امکانات متنوعی ارائه می دهد و روز و ساعت پرواز بستگی دارد . با توجه به اینکه مسیرهای منتهی به مشهد در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی پرترافیک است در این بازه های زمانی قیمت بلیط هواپیما کیش مشهد نیز گرانتر میشود. برای خرید بلیط ارزان کیش مشهد در ایام عادی سال در اواسط هفته و در ایام تعطیلات زودتراز زمان موعود اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید .

هواپیما کیش - مشهد :

مدت زمان پروازکیش مشهد حدود دو ساعت است و در تمامی روزهای هفته پرواز در این مسیر انجام می شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش - مشهد :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی کیش به مشهد میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای کیش به مشهد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط کیش به مشهد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما مشهد کیش

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..