خرید بلیط هواپیما کیش شیراز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط کیش شیراز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز کیش - شیراز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط کیش - شیراز :

کیش و شیراز به لحاظ توریستی بودن و محبوبیت زیاد به عنوان مقصد تفریحی و گردشگری شباهت زیادی به هم دارند و همین عامل سبب شده تا مسیر کیش شیراز و بالعکس متقاضیان زیادی داشته باشد و جزو پرتردد ترین مسیرهای پروازی به خصوص در ایام تعطیلات باشد .از آنجایی که یکی از فاکتورهای مهم در سفر زمان رفت و آمد است و تاثیر بسزایی در کیفیت سفر دارد انتخاب هواپیما میتواند به ما در کاهش زمان های از دست رفته در سفر کمک کند.

قیمت بلیط هواپیما کیش - شیراز :

به دلیل استقبال زیاد از بلیط هواپیما کیش به شیراز ایرلاین های مختلف در فضای رقابتی در تلاشند که بهترین قیمت را در اختیار مسافران قرار دهند و این موضوع کمک می کند قدرت انتخاب مسافران بیشتر شود البته این موضوع باعث نمی شود که قیمت بلیط کیش به شیراز نوسان نداشته باشد بلکه در زمان های پرترافیک به خصوص عید نوروز و تابستان که زمان مناسبی برای سفر به شیراز است قیمت های بلیط افزایش پیدا میکند و بهتر است برای گرفتن بلیط ارزان کیش به شیراز کمی زودتر از زمان موعود اقدام کنید . در کنار همه اینها نوع کلاس پروازی نیز در قیمت گذاری بلیط ها بسیار موثر است .

هواپیما کیش شیراز :

مدت زمان پرواز کیش به شیراز حدود چهل و پنج دقیقه است و در تمامی روزهای هفته بلیط هواپیما در این مسیر موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش - شیراز :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی کیش به شیراز میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای کیش به شیراز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط کیش به شیراز را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب شیراز

هتل های شیراز
هتل بزرگ
هتل
برای 1 شب 784,800 تومان
رزرو اتاق
هتل پرسپولیس
هتل
برای 1 شب 664,900 تومان
رزرو اتاق
هتل زندیه
هتل
برای 1 شب 686,700 تومان
رزرو اتاق
هتل چمران
هتل
برای 1 شب 763,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..