خرید بلیط هواپیما کیش تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط کیش تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز کیش - تهران
میانگین قیمت
657,000
قیمت مناسب
523,000
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط کیش - تهران :

فرودگاه کیش و فرودگاه مهرآباد در تهران هر روزه شاهد حجم زیادی از مسافران در مسیر تهران به کیش هستند و طبیعتا مسیر پرواز کیش به تهران نیز جزو پرترددترین مسیر های پروازی است و همین تقاضای زیاد باعث شده شرکت های هواپیمایی زیادی همه روزه پرواز کیش به تهران را پوشش دهند . این تنوع زیاد در ارائه بلیط پرواز کیش به تهران قدرت انتخاب مسافران را بالا برده و تصمیم گیری را آسانتر کرده است

اطلاعات پرواز کیش تهران :
اطلاعات پرواز کیش تهران
در طول هفته 112 پرواز از کیش به تهران انجام می شود یعنی اگر شما در هر روز از هفته قصد خرید بلیط هواپیما کیش تهران را داشته باشید حداقل 14 و حداکثر 18 گزینه مختلف برای انتخاب بلیط هواپیما کیش تهران دارید . روزهای سه شنبه و جمعه با 18 پرواز پرتردد ترین و روز یکشنبه با 14 پرواز خلوت ترین روزهای پرواز کیش تهران هستند . در بین روزهای هفته روز پنجشنبه با میانگین قیمتی 429 هزار تومان ارزانترین روز برای خرید بلیط هواپیما کیش تهران است .ایرلاین تابان نیز ارزانترین بلیط های هواپیما کیش تهران را ارائه می دهد .

قیمت بلیط هواپیما کیش - تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در رنج های مختلفی توسط شرکت های هواپیمایی گوناگون ارائه می شود و علاوه بر تاثیری که خدمات شرکت های هواپیمایی بر قیمت دارند عواملی مثل نوع کلاس پروازی و روز و ساعت خرید بلیط نیز بر قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران موثر است . به طور کلی میانگین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر 475 هزار تومان است و قیمت مناسب برای خرید بلیط نیز 290 هزار تومان است . این به این معناست که شما اگر بلیطی با رنج 250 تا 290 هزار تومان پیدا کردید میتوانید بلیط را رزرو کنید . برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به تهران موارد گفته شده را مد نظر قرار دهید و از خرید بلیط پس از اتمام تعطیلات پرهیز کنید چرا که قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در این مواقع که حجم مسافر به تهران زیاد است افزایش پیدا میکند.

هواپیما کیش تهران :

مدت زمان پرواز کیش به تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است و به دلیل تقاضای زیاد در تمامی روزهای هفته پرواز برای مسیر کیش به تهران موجود می باشد . تعداد پرواز های هفتگی در این مسیر 112 تا است که تعداد بالایی محسوب می شود و شما بابت از دست دادن بلیط هواپیما در این مسیر نگرانی نخواهید داشت . ایرلاین های مختلفی در مسیر کیش تهران فعالیت می کنند که در بین آنها ایرلاین کیش ایر با متوسط 34 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین است .

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش - تهران :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی کیش به تهران می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای کیش به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط کیش به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیمای تهران کیش

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط هواپیما در این مسیر چقدراست ؟

میانگین قیمت بلیط هواپیما در مسیر کیش تهران 470 هزارتومان است .

کدام روز از هفته برای خرید بلیط ارزان پرواز کیش تهران مناسب است ؟

ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما در این مسیر پنجشنبه است .

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

در یک هفته چند پرواز در مسیر کیش تهران انجام می شود ؟

تعداد پروازهای هفتگی در این مسیر 98 عدد است .

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..