خرید بلیط هواپیما کیش تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط کیش تهران

بلیط کیش - تهران :

فرودگاه کیش و فرودگاه مهرآباد در تهران هر روزه شاهد حجم زیادی از مسافران در مسیر تهران به کیش هستند و طبیعتا مسیر پرواز کیش به تهران نیز جزو پرترددترین مسیر های پروازی است و همین تقاضای زیاد باعث شده شرکت های هواپیمایی زیادی همه روزه پرواز کیش به تهران را پوشش دهند . این تنوع زیاد در ارائه بلیط پرواز کیش به تهران قدرت انتخاب مسافران را بالا برده و تصمیم گیری را آسانتر کرده است .

قیمت بلیط هواپیما کیش - تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در رنج های مختلفی توسط شرکت های هواپیمایی گوناگون ارائه می شود و علاوه بر تاثیری که خدمات شرکت های هواپیمایی بر قیمت دارند عواملی مثل نوع کلاس پروازی و روز و ساعت خرید بلیط نیز بر قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران موثر است . برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش به تهران موارد گفته شده را مد نظر قرار دهید و از خرید بلیط پس از اتمام تعطیلات پرهیز کنید چرا که قیمت بلیط هواپیما کیش به تهران در این مواقع که حجم مسافر به تهران زیاد است افزایش پیدا میکند.

هواپیما کیش تهران :

مدت زمان پرواز کیش به تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است و به دلیل تقاضای زیاد در تمامی روزهای هفته پرواز برای مسیر کیش به تهران موجود می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش - تهران :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی کیش به تهران می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای کیش به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط کیش به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

.

بلیط هواپیمای تهران کیش

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای یک شب 265,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای یک شب 704,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
برای یک شب 415,000 تومان
رزرو اتاق
هتل لاله
هتل
برای یک شب 450,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..