خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد آبادان
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - آبادان
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد آبادان :

آبادان به عنوان اصلی ترین پایگاه اقتصاد نفتی و یکی از شهر های معروف استان خوزستان است که یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفت جهان را در خود جا داده است. نفت بیشتر مناطق خوزستان برای پالایش و صادرات به آبادان می آید. به علت جاذبه های طبیعی و صنعتی و تجاری آبادان برای سفر و تفریح همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی و فعالان اقتصادی و سیاسی بوده است. در طول سال مسافران زیادی از مشهد به آبادان سفر می کنند که با توجه به مسافت و شرایط بلیط اتوبوس و قطار پرواز با هواپیما بهترین گزینه برای سفر به این شهر است. به خصوص اینکه امکان خرید بلیط اتوبوس در این مسیر به صورت مستقیم وجود ندارد و قطار مشهد آبادان نیز بیش از 27 ساعت در راه است . مدت زمان پرواز مشهد به آبادان حدود دو ساعت است که از نظر زمان نسبت به سفر با ماشین شخصی که حدود بیست ساعت طول می کشد ، بسیار به صرفه تر است .

قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان :

قیمت بلیط هواپیما مشهد به آبادان با توجه به عواملی همچون : نوع کلاس پروازی ، شرکت هواپیمایی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز بین300 تا 600 هزار تومان متفاوت است. همچنین دیده شده در برخی از روزها قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان به 800 هزار تومان نیز می رسد. همانطور که گفتیم قیمت این بلیط نوسان زیادی دارد و ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف در اواسط هفته و یا آخر هفته گران شود پس بهتر است برای اینکه شانس خرید بلیط ارزان مشهد آبادان را داشته باشید چند روز زودتر از زمان موعود و یا فصل گرم سال که استقبال مسافران از این شهر کمتر است اقدام به خرید کنید . هم چنین شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان مطلع شوید .

هواپیما مشهد آبادان :

در حال حاضر در تمامی روزهای هفته حداقل یک پرواز از مشهد به مقصد آبادان انجام می شود که شرکت های هواپیمایی چون : ایران ایر، آسمان ، آتا و ایران ایرتور در این زمینه فعالیت می کنند. شرکت هواپیمای ایران ایر تور در تمامی روزهای هفته در این مسیر پرواز دارد و بقیه ایرلاین ها هر کدام فقط دو روز در هفته بلیط هواپیما مشهد آبادان دارند. توجه کنید که در حال حاضر تمامی پروازهای مشهد آبادان در کلاس پروازی اکونومی است و مسیر مشهد آبادان فاقد پرواز با کلاس بیزینس می باشد. همچنین روزهای جمعه فقط یک پرواز مشهد آبادان انجام می شود و روزهای پنج شنبه با سه پرواز بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان است.

.

بلیط هواپیما آبادان - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب آبادان

هتل های آبادان
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..