خرید بلیط هواپیما مشهد اردبیل

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد اردبیل

بلیط هواپیما مشهد اردبیل :

اردبیل شهری با قدمت تاریخی است که جذابیت های طبیعی آن در کنار آب و هوای دلپذبر و مردم مهمان نواز این شهر باعث شده تا تقاضای سفر به این شهر از شهرهای مختلف از جمله مشهد زیاد باشد. فاصله 1555 کیلومتری مشهد اردبیل بسیاری از مسافران را به خرید بلیط هواپیما مشهد اردبیل سوق داده است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن از فرودگاه مشهد به اردبیل برسند اما در کنار پرواز مشهد اردبیل ، استفاده از ماشین شخصی و نیز خرید بلیط اتوبوس مشهد اردبیل نیز جزو گزینه های پیش روی شما است که برای خرید بلیط اتوبوس باید حدودا 85 تا 130 هزارتومان بپردازید و 19 ساعت در راه باشید که نسبت به هواپیما مشهد اردبیل زمان قابل توجهی است .

قیمت بلیط هواپیما مشهد اردبیل :

قیمت بلیط هواپیما مشهد اردبیل تحت تاثیر عواملی مثل شرکت هواپیمایی که شما برای پرواز مشهد اردبیل انتخاب میکنید، نوع کلاس پروازی شما و زمان خرید بلیط هواپیما بستگی دارد . با توجه به آب و هوای اردبیل بهترین زمان سفر به این شهر اواخر بهار و تابستان است که در این زمان میزبان تعداد زیادی مسافر از نقاط مختلف ایران است و بلیط هواپیما مشهد اردبیل نیز در کنار هتل های اردبیل همگی با افزایش قیمت رو به رو می شوند بنابراین توصیه ما به شما این است که حداقل چهار روز قبل از زمان موعود اقدام به بررسی و خرید بلیط هواپیما مشهد اردبیل و رزرو هتل کنید . هم چنین شما می توانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان خرید بلیط هواپیما مشهد اردبیل با خبر شوید.

هواپیما مشهد اردبیل :

در حال حاضر تنها یک پرواز مشهد اردبیل وجود دارد که در روز پنجشنبه و توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام می شود و به دلیل وجود محدودیت در روز و تعداد پرواز در این مسیر بهتر است زودتر اقدام به خرید بلیط کنید .

.

بلیط هواپیما اردبیل - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اردبیل

هتل های اردبیل
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..