خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد اهواز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - اهواز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط مشهد-اهواز:

شهر اهواز یکی از مهم ترین شهرهای کشور و مرکز استان مهم خوزستان است. اهواز مرجع صنایع مهم فولاد و نفت کشور به شمار می آید و این عوامل در کنار اهمیت جغرافیایی و طبیعی اهواز، این شهر را به مقصد مهمی برای مسافران تبدیل کرده است. هر روز مسافران زیادی به قصد کار، تفریح، تحصیل و امور اداری به اهواز سفر میکنند. یکی از این شهرها مشهد است که در فصول و ماه های مختلف سال مسافران زیادی بین مشهد و اهواز حابجا می شوند. با توجه به مسافت طولانی و نبودن اتوبوس مستقیم از مشهد به اهواز و طولانی بودن زمان سفر با قطار مشهد اهواز، خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز گزینه ای بسیار پرطرفداراست. قیمت بلیط قطار مشهد اهواز در حدود 150 تا 250 هزار تومان است و سفر مشهد به اهواز با قطار بیش از 28 ساعت زمان می برد. در مقایسه بلیط هواپیمای مشهد اهوازدر بیشتر مواقع کمتر از دوبرابر این عدد قیمت داشته و کمتر از 2 ساعت زمان می برد.

اطلاعات پروازهای اهواز مشهد:


پرواز اهواز مشهد
هر هفته حدود 27 پرواز از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه اهواز انجام می شود که در این بین روز پنجشنبه با میانگین 6 پرواز پرتردد ترین روز پرواز مشهد اهواز شناخته می شود . در واقع اگرچه تعداد پروازهای هر روز مشهد به اهواز زیاد نیست اما در هر روز حداقل 3 و حداکثر 6 پرواز در این مسیر پیدا می شود. روزهای شنبه ، سه شنبه و چهارشنبه معمولا 3 پرواز و روزهای یکشنبه و دوشنبه و جمعه نیز 4 پرواز مشهد اهواز انجام میشود. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز را دارید به این نکته توجه داشته باشید که معمولا پروازهای مشهد به اهواز بعد از ظهر انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - اهواز:

قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز با توجه به روز هفته، ماه و … و به طور کلی تقاضای مسافران ممکن است قدری نوسان داشته باشد. در حال حاضر میانگین قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز حدود 355 هزار تومان و حدود قیمت بلیط ارزان مشهد اهواز تقریبا 310 هزار تومان است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز را دارید و بلیطی با قیمتی کمتر از 320 هزار تومان مشاهده کردید قیمت مناسبی محسوب می شود. در بین روزهای مختلف هفته روز دوشنبه با میانگین حدود 323 هزار تومان ارزانترین روز هفته و روزهای پنجشنبه و جمعه با میانگین 390 هزار تومان گرانترین روزهای هفته برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز به حساب می آیند.

هواپیما مشهد اهواز :

شرکت های هواپیمایی ایرتور، ایران ایر، کاسپین، سپهران، آتا و آسمان ایرلاین هایی هستند که به طور منظم در این مسیر پرواز می کنند. ایرتور با 21 پرواز در ماه فعال ترین ایرلاین در پرواز مشهد اهواز است. پس از ایرتور سپهران و آتا به ترتیب با 14 و 12 پرواز از دیگر شرکتهای فعال پروازمشهد به اهواز هستند. ایرلاین ایران ایر با میانگین قیمت حدود 300 هزار تومان ارزانترین بلیط هواپیمای مشهد اهواز را ارائه می دهد. . به طور متوسط آتا گرانترین بلیط های مشهد اهواز را ارائه می دهد. البته این بدین معنی نیست که همیشه بلیط هواپیما مشهد اهواز آتا گرانترین باشد و گاهی یک کلاس نرخی مشخص از این ایرلاین از بقیه گزینه ها ارزانتر می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - اهواز:

معمولا از یک ماه قبل از پرواز تا 7 روز قبل از پرواز تغییرات زیادی در قیمت بلیط مشهد اهواز ایجاد نمی شود. اما برای اینکه بتوانید در بهترین زمان بلیط خود را بخرید توصیه ما این است حداقل 10 روز قبل از پرواز برای خرید بلیط مشهد اهواز اقدام کنید. بدین ترتیب علاوه بر استفاده از توصیه سیستم پیش بینی قیمت چمدون می توانید قیمت مورد نظر خود را به سیستم پیگیری قیمت چمدون اعلام کنید تا هر گاه قیمت کاهش پیدا کرد سیستم هوشمند چمدون با پیامک به شما اطلاع دهد. تا ارزانترین بلیط هواپیما مشهد اهواز را تهیه کنید.

. بلیط هواپیما اهواز مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 790,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای 1 شب 350,430 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای 1 شب 350,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای 1 شب 250,980 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

میانگین قیمت بلیط ارزان مشهد اصفهان چقدر است ؟

حدود قیمت بلیط ارزان هواپیما مشهد اهواز 310 هزار تومان است . پس اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز را دارید و به بلیطی با این قیمت برخوردید بهتر است اقدام به رزرو آن نمایید چرا که ممکن است در روزهای آینده قیمت بلیط هواپیما در این مسیر افزایش پیدا کند .

در کدام روز از هفته شانس خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد اهواز را داریم ؟

روز دوشنبه با میانگین قیمت 320 هزار تومان ارزانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز است .

ارزانترین ایرلاین موجود در مسیر پروازی مشهد اهواز کدام است ؟

ایرلاین ایران ایر در بین ایرلاین های فعال در این مسیر ارزانترین بلیط هواپیما مشهد اهواز را ارائه می دهد .

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز چه زمانی است؟

برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز بهتر است حدود 10 روز قبل از سفر قیمت ها را مشاهده کنید و اگر مناسب بود برای خرید اقدام کنید و در غیر این صورت قیمت مورد نظر خود را به ما بگویید تا سیستم پیگیری قیمت چمدون کاهش قیمت را به شما اطلاع دهد. البته اگر در ایام بسیار شلوغ مثل عید نوروز سفر میکنید بهتر است حداقل 20 روز قبل از سفر برای خرید اقدام کنید.