خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد اهواز

بلیط مشهد-اهواز:

شهر اهواز یکی از مهم ترین شهرهای کشور و مرکز استان مهم خوزستان است. اهواز مرجع صنایع مهم فولاد و نفت کشور به شمار می آید و این عوامل در کنار اهمیت جغرافیایی و طبیعی اهواز، این شهر را به مقصد مهمی برای مسافران تبدیل کرده است. هر روز مسافران زیادی به قصد کار، تفریح، تحصیل و امور اداری به اهواز سفر میکنند. یکی از این شهرها مشهد است که در فصول و ماه های مختلف سال مسافران زیادی بین مشهد و اهواز حابجا می شوند. با توجه به مسافت طولانی و نبودن اتوبوس مستقیم از مشهد به اهواز و طولانی بودن زمان سفر با قطار مشهد اهواز، خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز گزینه ای بسیار پرطرفداراست. قیمت بلیط قطار مشهد اهواز در حدود 150 تا 250 هزار تومان است و سفر مشهد به اهواز با قطار بیش از 28 ساعت زمان می برد. در مقایسه بلیط هواپیمای مشهد اهوازدر بیشتر مواقع کمتر از دوبرابر این عدد قیمت داشته و کمتر از 2 ساعت زمان می برد.

اطلاعات پروازهای اهواز مشهد:

اطلاعات پرواز اهواز مشهد

هر هفته حدود 12 تا 15 پرواز از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به فرودگاه اهواز انجام می شود. در واقع اگرچه تعداد پروازهای هر روز مشهد به اهواز زیاد نیست اما در هر روز حداقل یک پرواز پیدا می شود. روزهای دوشنبه معمولا 3 پرواز و روزهای یکشنبه و پنج شنبه و جمعه نیز 2 پرواز مشهد اهواز انجام میشود. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز را دارید به این نکته توجه داشته باشید که معمولا پروازهای مشهد به اهواز بعد از ظهر انجام می شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - اهواز:

قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز با توجه به روز هفته، ماه و … و به طور کلی تقاضای مسافران ممکن است قدری نوسان داشته باشد. در 6 ماه گذشته (مرداد تا دی 98) میانگین قیمت بلیط مشهد اهواز در حدود 513000 تومان بوده است و در این مدت حدود قیمت بلیط ارزان مشهد اهواز تقریبا 374000 بوده است. هنوز هم اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز دارید اگر قیمتی کمتر از 370 هزار تومان مشاهده کردید قیمت مناسبی محسوب می شود. در بین روزهای مختلف هفته روزهای شنبه با میانگین حدود 485000 تومان ارزانترین روز هفته و روزهای جمعه با میانگین 540000 تومان گرانترین روز هفته برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز به حساب می آیند.

هواپیما مشهد اهواز :

شرکت های هواپیمایی ایرتور، ایران ایر، کاسپین، سپهران، آتا و آسمان ایرلاین هایی هستند که به طور منظم در این مسیر پرواز می کنند. ایرتور به 6 پرواز در هفته فعال ترین ایرلاین در پرواز مشهد اهواز است. پس از ایرتور کاسپین و سپهران نیز دیگر شرکتهای فعال مشهد به اهواز هستند. در 6 ماه گذشته ایرتور به میانگین حدود 470 هزار تومان ارزانترین بلیط هواپیمای مشهد اهواز را ارائه میداده است. ایرلاین آسمان و تابان نیز پس از آن دیگر شرکت های ارزان این مسیر هستند. به طور متوسط آتا گرانترین بلیط های مشهد اهواز را ارائه می دهد. البته این بدین معنی نیست که همیشه بلیط هواپیما مشهد اهواز آتا گرانترین باشد و گاهی یک کلاس نرخی مشخص از این ایرلاین از بقیه گزینه ها ارزانتر می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - اهواز:

معمولا از یک ماه قبل از پرواز تا 7 روز قبل از پرواز تغییرات زیادی در قیمت بلیط مشهد اهواز ایجاد نمی شود. اما برای اینکه بتوانید در بهترین زمان بلیط خود را بخرید توصیه ما این است حداقل 10 روز قبل از پرواز برای خرید بلیط مشهد اهواز اقدام کنید. بدین ترتیب علاوه بر استفاده از توصیه سیستم پیش بینی قیمت چمدون می توانید قیمت مورد نظر خود را به سیستم پیگیری قیمت چمدون اعلام کنید تا هر گاه قیمت کاهش پیدا کرد سیستم هوشمند چمدون با پیامک به شما اطلاع دهد. تا ارزانترین بلیط هواپیما مشهد اهواز را تهیه کنید.

. بلیط هواپیما اهواز مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای یک شب 475,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای یک شب 230,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای یک شب 257,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای یک شب 250,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز چه زمانی است؟
برای خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز بهتر است حدود 10 روز قبل از سفر قیمت ها را مشاهده کنید و اگر مناسب بود برای خرید اقدام کنید و در غیر این صورت قیمت مورد نظر خود را به ما بگویید تا سیستم پیگیری قیمت چمدون کاهش قیمت را به شما اطلاع دهد. البته اگر در ایام بسیار شلوغ مثل عید نوروز سفر میکنید بهتر است حداقل 20 روز قبل از سفر برای خرید اقدام کنید.