خرید بلیط هواپیما مشهد یزد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد یزد
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - یزد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد یزد :

یزد با تمدنی دو هزار ساله از مهمترین شهر های تاریخی ایران است که در فلات مرکزی قرار گرفته است و جاذبه های دلفریبش هر گردشگر داخلی و خارجی را ترغیب میکند تا برای یک بار هم که شده از آن دیدن کند . هم چنین این شهر از اهمیت تجاری و علمی نیز برخوردار است و روزانه افراد زیادی با اهداف کاری و به عنوان دانشجو از مشهد به این شهر سفر میکنند . مسافت 960 کیلومتری بین دو شهر مشهد و یزد بسیاری از مسافران را مجاب میکند که بلیط هواپیما مشهد یزد را خریداری کنند تا بایک پرواز به مدت یک ساعت و نیم به مقصد برسند اما راه های دیگری نیز برای سفر به یزد وجود دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است اما زمان بیشتری در راه خواهید بود برای مثال قیمت بلیط اتوبوس مشهد یزد در بازه 60 تا 100 هزار تومان است و شما حدود 11 ساعت برای رسیدن به یزد زمان لازم دارید که نسبت به هواپیما مشهد یزد زمان بسیار بیشتری می برد. و خبر خوب اینکه در تمامی روزهای هفته بلیط هواپیما مشهد یزد موجود است. البته توجه کنید که هرچه به آخر هفته نزدیک می شویم قیمت بلیط مشهد یزد افزایش پیدا میکند .

قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد :

قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد به این بستگی دارد که شما از کدام شرکت هواپیمایی یا چند روز مانده به پرواز بلیط هواپیما مشهد یزد را خریداری میکنید و یا کلاس پروازی شما چیست . همه اینها در قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است و تحت تاثیر این عوامل قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد نیز بازه ای بین 220 تا 830 هزار تومان دارد . برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما مشهد یزد را با قیمت مناسبی خریداری کنید باید توجه داشته باشید که بهترین زمان سفر به این شهر فصل بهار و پاییز است که هوا نسبتا خنک تر است پس در این بازه زمانی قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد افزایش پیدا می کند و اگر قیمت بلیط نسبت به زمان سفر به یزد برایتان اولویت بیشتری دارد ترجیحا در فصل گرم سال بلیط هواپیما مشهد یزد را خریداری کنید . هم چنین در روزهای یک شنبه تا چهارشنبه قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد نسبتا پایینتر است و میتوانید در این روزها بلیط هواپیما را با قیمت بهتری خریداری کنید .

هواپیما مشهد یزد :

مسیر مشهد یزد در هر روز هفته حداقل 1 پرواز و حداکثر 3 پرواز دارد که این موضوع نگرانی مسافران برای محدودیت خرید بلیط هواپیما مشهد یزد را تا حدود زیادی رفع میکند .شرکت های هواپیمایی که در این مسیر فعالیت میکنند ایران ایر ، کاسپین ، پویا و آسمان است که ایرلاین آسمان با حداقل 1 پرواز در تمامی روزهای هفته به عنوان فعالترین ایرلاین مسیر مشهد یزد شناخته می شود .

.

بلیط هواپیما یزد - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب یزد

هتل های یزد
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..