خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد بندرعباس
مرداد 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
اطلاعات پرواز مشهد - بندرعباس
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد بندر عباس :

بندر عباس به عنوان یکی از بزرگترین بنادر جنوب کشور علاوه بر جاذبه های طبیعی فراوان به عنوان قطب صنعت پتروشیمی، اقتصاد و تجارت کشور نیز محسوب می شود . روزانه افراد زیادی از فرودگاه مشهد با اهداف تفریحی ، تجاری و … به فرودگاه بین المللی بندر عباس می روند . در کنار خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس ، شما میتوانید با قطار و اتوبوس نیز به بندرعباس سفر کنید . قیمت بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس حدودا 60000 تومان و قیمت بلیط قطار مشهد بندرعباس 160000 تومان است که نسبت به بلیط هواپیما مشهد بندرعباس به صرفه تر است اما طبیعی است که سفر با اتوبوس و قطار مخصوصا در مسیر های طولانی مثل مشهد بندر عباس که حدود 1300 کیلومتر است سختی های خاص خودش را دارد و زمان طولانی تری را در راه هستید .

قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس :

قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس حدودا در بازه 270 تا 490 هزار تومان است که با توجه به عواملی مثل نوع کلاس پروازی ، ایرلاین ارائه دهنده خدمات و تعداد روز باقیمانده تا سفر تعیین می شود و برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما مشهد بندر عباس را با قیمت مناسبی تهیه کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی فصول سال و روزهای هفته میزان سفر به بندرعباس افزایش می یابد برای مثال بهترین زمان سفر به بندر عباس سه ماه دی ، بهمن و اسفند وهم چنین تعطیلات نوروزاست در این سه ماه علاوه بر قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس ، قیمت هتل های یندرعباس نیز بالاتر می رود پس توصیه ما به شما این است که اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما مشهد بندر عباس با قیمت ارزانتری هستید در سایر ایام سال اقدام به خرید کنید و یا حداقل یک هفته زودتر بلیط هواپیما خود را خریداری کنید .

هواپیما مشهد بندرعباس :

اگر می خواهید از مسافران هواپیما مشهد بندرعباس باشید خوب است بدانید که در طول هفته در مسیر مشهد بندرعباس 7 پرواز انجام می شود که شرکت هواپیمایی زاگرس ، ساها و سپهران این مسیر پروازی را پوشش می دهند .به جز روز یکشنبه که پروازی در این مسیر از فرودگاه مشهد انجام نمی شود در سایر روزهای هفته حداقل یک پرواز صورت می گیرد پس برای اینکه شانس خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس را داشته باشید از چند روز قبل بلیط های هواپیما در این مسیر را جستجو و خریداری کنید .

.

بلیط هواپیما بندرعباس - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب بندرعباس

هتل های بندرعباس
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..