خرید بلیط هواپیما مشهد قشم

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد قشم
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - قشم
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد قشم :

قشم بزرگترین جزیره تنگه هرمز است که از شرق ، غرب و جنوب توسط جزایر دیگر احاطه شده است واز شمال به بندر عباس راه دارد . این جزیره امروزه به یک مقصد گردشگری جذاب برای مسافران داخلی و خارجی تبدیل شده است و مقصد تفریحی بسیاری از خانواده های ایرانی است . شما چهار گزینه برای سفر از مشهد به این جزیره دارید که شامل هواپیما ، قطار، اتوبوس و ماشین شخصی است که انتخاب هر کدام از این گزینه ها با توجه به شرایط و اولویت های شما انجام می شود . اگر از نظر هزینه محدودیت خاصی ندارید و زمان رسیدن به مقصد برای شما در اولویت است خرید بلیط هواپیما مشهد قشم بهترین انتخاب است اما اگر می خواهید سفر کم هزینه ای داشته باشید میتوانید با خرید بلیط اتوبوس مشهد بندرعباس و بلیط قطار مشهد بندرعباس و وقفه ای کوتاه در این بندر از آنجا راهی جزیره قشم شوید . زیرا بلیط اتوبوس و قطار از مشهد به قشم به طور مستقیم وجود ندارد .

قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم :

قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم تحت تاثیر عواملی همچون : نوع کلاس پروازی ، ایرلاین ارائه دهنده خدمات ، روز و ساعت خرید بلیط و حتی تعداد روز با قیمانده تا پرواز بین 300 تا 450 هزاز تومان متغیر است و برای اینکه بتوانید بلیط هواپیما مشهد قشم را با قیمت مناسب تری بخرید لازم است زمان سفر به این جزیره را در فصل گرم سال که استقبال از آن کمتر است انتخاب کنید و یا در زمان تعطیلات و آخر هفته که قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم افزایش پیدا میکند حداقل یک هفته زودتر اقدام به خرید بلیط کنید تا شانس خود را برای خرید بلیط هواپیما قشم با قیمت ارزانتر افزایش دهید . هم چنین شما میتوانید با مراجعه به سایت چمدون از بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد قشم مطلع شوید و انتخاب بهتری برای خرید بلیط هواپیما داشته باشد .

هواپیما مشهد قشم :

در طول هفته 8 پرواز مشهد قشم وجود دارد که این پرواز ها توسط سه شرکت هواپیمایی تابان ، قشم ایر و معراج انجام می شود که سهم پرواز هر کدام به ترتیب 4 ، 2 و 2 است که دراین بین رنج قیمتی هواپیمایی معراج از تابان و قشم ایر بالاتر است . به طور کلی در روزهای یک شنبه تا سه شنبه 1 پرواز و در روز چهارشنبه و جمعه 2 پرواز مشهد قشم وجود دارد و شما می توانید با بررسی قیمت ها و خدماتی که در هواپیما مشهد قشم توسط این شرکت های هواپیمایی ارائه می شود بهترین تصمیم را برای خرید بلیط هواپیما مشهد قشم بگیرید.

.

بلیط هواپیما قشم - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب قشم

هتل های قشم
هتل آتامان
هتل
برای 1 شب 780,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ارم
هتل
برای 1 شب 780,000 تومان
رزرو اتاق
هتل فولتون
هتل
برای 1 شب 820,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..