خرید بلیط هواپیما مشهد اصفهان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد اصفهان

بلیط مشهد اصفهان :

اصفهان یکی از شهر های توریستی ایران است که همیشه میزبان حجم زیادی از مسافران است و به یکی از قطب های اصلی گردشگری ایران تبدیل شده است. به دلیل وجود تقاضا همیشگی برای بلیط هواپیما مشهد اصفهان زیاد است و این به یکی از چالش های گردشگران و توریست های مشهد به اصفهان تبدیل شده است. شهر اصفهان به دلیل داشتن آثار تاریخی و گردشگری گوناگون شاید عجیب نباشد که یکی از محبوب ترین بلیط های هواپیما در بین پرواز های داخلی به اصفهان تعلق داشته باشد. به همین دلیل شما میتوانید هر روز هفته پروازهای گوناگون در ساعت های مختلف به فرودگاه اصفهان پیدا کنید که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران میشود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - اصفهان :

افزایش قیمت بلیط های هواپیما در این چند ماهه اخیر باعث شده که قیمت بلیط هواپیماهای مشهد به اصفهان نیز افزایش پیدا کند. اما این به این معنا نیست که دیگر نمیتوانید بلیط ارزان هواپیما به اصفهان پیدا کنید. یکی دیگر از عاملی که در قیمت بلیط هواپیما تاثیر زیادی میگذارد روز پرواز است. در ایام معمولی سال بلیط هواپیما اصفهان در روزهای وسط هفته ارزان تر از آخر هفته ها است و زمان بهتری برای خرید بلیط هواپیما است. برای مثال بلیط هواپیما مشهد به اصفهان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گرانتر از روزهای دیگر میشود و زمان خوبی برای تهیه بلیط نیست. پروازهای سیستمی اصفهان در سه کلاس پروازی بیزینس، فرست کلاس و اکونومی و پروازهای چارتری اصفهان نیز معمولا در کلاس اکونومی برای این مسیر موجودند. اینکه شما چند روز قبل از پرواز اقدام به خرید اینترنتی بلیط مشهد - اصفهان بکنید در میزان قیمت بلیط هایی که مشاهده میکنید تاثیر زیادی دارد.

هواپیما مشهد اصفهان :

مدت زمان پرواز مشهد به اصفهان حدود یک ساعت و سی دقیقه است که زمان قطعی نیست و ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف تغییر کند.بلیط پرواز مشهد اصفهان در تمامی روز های هفته قابل خرید می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - اصفهان :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی مشهد به اصفهان میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای مشهد به اصفهان را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط مشهد به اصفهان را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما اصفهان - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اصفهان

هتل های اصفهان
هتل عباسی
هتل
برای یک شب 658,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان کوثر
هتل
برای یک شب 448,000 تومان
رزرو اتاق
هتل آوین
هتل
برای یک شب 225,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سنتی قصر منشی
هتل
برای یک شب 819,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول
برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟
برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/... را همراه داشته باشید.
چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟
طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.
آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟
خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.
تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟
بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.
بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟
اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..