خرید بلیط هواپیما مشهد ایلام

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد ایلام

بلیط هواپیما مشهد ایلام :

ایلام از جمله شهر های ایران با طبیعت بکر و زیبای کوهستانی است که در فصل تابستان مخاطبان زیادی برای بازدید دارد هم چنین قرار گرفتن ایلام در مسیر کربلا باعث شده تا مسافران زیادی از شهرهای مختلف ایران برای سفر به کربلا ایتدا به این شهر بروند و از آنجا راهی کربلا شوند مشهد نیز از جمله این شهرهاست و بلیط هواپیما مشهد ایلام در طول سال به خصوص مناسبت های مذهبی متقاضیان زیادی دارد و مسافران زیادی بین دو فرودگاه مشهد و فرودگاه ایلام جا بجا می شوند .

قیمت بلیط هواپیما مشهد ایلام :

قیمت بلیط هواپیما مشهد ایلام در طول سال نوسان چندانی نداشته است تنها در ایام تعطیلات و مناسبت های خاص که متقاضیان پرواز مشهد ایلام افزایش پیدا کرده قیمت بلیط هواپیما نیز تا حدودی بیشتر شده است و میانگین قیمت این بلیط حدودا 265 تا 694 هزار تومان است. که در روزهای تعطیل ، مناسبت های مذهبی و بهار و تابستان که زمان مناسبی برای سفر به ایلام است قیمت بلیط هواپیما مشهد ایلام به حداکثر مقدار خود می رسد و لازم است شما چند روز قبل از زمان موعود اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد ایلام کنید .

هواپیما مشهد ایلام :

در طول هفته در روزهای یکشنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه یک پرواز به مقصد ایلام انجام می شود که که این پرواز ها توسط شرکت های هواپیمایی زاگرس و آسمان صورت می گیرد .

.

بلیط هواپیما ایلام - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب ایلام

هتل های ایلام
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..