خرید بلیط هواپیما مشهد کیش

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد کیش
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - کیش
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

اطلاعات پروازهای مشهد کیش کیش یکی از جزایری زیبا ایران است که در حوزه ی آب های خلیج فارس قرار دارد. کیش به عنوان یک مقصد توریستی داخلی و خارجی در جنوب ایران محسوب می شود که بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال از این جزیره دیدن میکنن. با توجه به آب و هوای کیش بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد کیش ماه های خنک تر سال است. جزیره کیش از اوایل دی ماه تا اواخر اردیبهشت ماه آب و هوایی خنک دارد و از خرداد تا ماه آبان بسیار گرم و مرطوب است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد کیش در این ماه ها را داشته باشید هزینه بلیط هواپیما بیشتر خواهد بود. برای تهیه بلیط پرواز مشهد کیش ابتدا باید تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و مناسب ترین پرواز را در روز مورد نظر را رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - کیش :

یکی از معیارهای مهم در خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به کیش، شرکتهای هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می باشند که برخی خدمات متفاوت دارند. این تفاوت ها در کلاسهای پروازی گوناگون وجود دارد که باعث تفاوت در قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش می شود. برای همین توصیه می شود حتماً در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد کیش به برند ایرلاین ارائه دهنده بلیط مشهد کیش و نوع کلاس پروازی آن (بیزینس یا اکونومی) توجه کنید. عامل دیگری که در قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش تاثیر میگذارد روز پرواز است. در روزهای معمولی سال قیمت بلیط در وسط هفته ارزان تر از آخر هفته هست و زمان بهتری برای خرید بلیط هواپیما مشهد کیش است. به طور کلی روزهای قبل از تعطیلات قیمت بلیط هواپیما مشهد به کیش افزایش پیدا می کند و روزهای آخر تعطیلات کاهش پیدا میکند. برای همین برای خرید بلیط ارزان هواپیما کیش بهتر است زمانی مختلف را بررسی کنید. برای همین بهتر است چند هفته قبل از پرواز به مشهد بلیط خود را تهیه کنید.

هواپیما مشهد کیش :

مدت زمان پرواز مشهد به کیش حدود دو ساعت است که تحت تاثیر عوامل مختلف ممکن است تغییر کند . و در تمامی روزهای هفته بلیط هواپیما مشهد به کیش موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - کیش :

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع چارتری و سیستمی مشهد به کیش می توانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای مشهد به کیش را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط مشهد به کیش را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و رضایت بخش را داریم.

راهنمایی های سفر به کیش:

برای اینکه در سفر به کیش بهترین اقامتگاه ها را انتخاب کنید مقاله راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در کیش را بخوانید همچنین برای برنامه ریزی تفریحات و فعالیت های خود در کیش مقاله ی آشنایی با جذاب ترین تفریحات کیش را مطالعه کنید

.

بلیط هواپیما کیش مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب کیش

هتل های کیش
هتل مارینا پارک
هتل
برای 1 شب 2,295,000 تومان
رزرو اتاق
هتل داریوش
هتل
برای 1 شب 2,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شایان
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارمیس
هتل
برای 1 شب 1,000,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..