خرید بلیط هواپیما مشهد ارومیه

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد ارومیه
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - ارومیه
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد ارومیه :

ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی است که هم به لحاظ تاریخی و هم تجاری شهر مهمی محسوب می شود . افراد با هدف دیدن جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر و تجارت و حضور در جلسه های کاری و گاها برای تحصیل از مشهد به ارومیه سفر می کنند و بسیاری ازآنها مایلند مسافت 1600 کیلومتری مشهد ارومیه را با خرید بلیط هواپیما تنها در 2 ساعت تا فرودگاه ارومیه طی کنند . اما علاوه بر پرواز مشهد ارومیه شما میتوانید بلیط اتوبوس و یا قطار نیز در این مسیر خریداری کنید که نسبت به بلیط هواپیما مشهد ارومیه قیمت پایین تری دارد و شما بابت بلیط قطار مشهد ارومیه حدودا 150 هزارتومان می پردازید اما توجه داشته باشید که بلیط های قطار در این مسیر به سرعت فروخته می شوند و برای اینکه با مشکل کمبود بلیط مواجه نشوید حداقل یک هفته زودتر اقدام به خرید بلیط نمایید .

قیمت بلیط هواپیما مشهد ارومیه :

هزینه ای که شما برای بلیط هواپیما مشهد ارومیه می پردازید حدوادا 450 هزار تومان است که این قیمت با توجه به ایرلاین انتخابی شما برای پرواز مشهد ارومیه ، کلاس پرواز شما و همچنین روز و ساعت خرید بلیط هواپیما تعیین شده است . در کنار همه این ها بهترین زمان سفر به ارومیه اواخر بهار و تابستان است که در این ایام قیمت بلیط هواپیما مشهد ارومیه و حتی هتل های ارومیه نیز نسبت به فصول سرد سال افزایش پیدا میکند بنابراین بهتر است در این مواقع بلیط هواپیما خود را چند روز زودتر خریداری کنید .

هواپیما مشهد ارومیه :

در حال حاضر ایرلاین فلای پرشیا تنها شرکت هواپیمایی است که پرواز مشهد ارومیه را پوشش می دهد و پرواز در این مسیر تنها در روز پنجشنبه ها انجام می شود که با توجه به این محدودیت روز و تعداد پرواز، توصیه ما به شما این است که حتما چند روز قبل پرواز اقدام به بررسی و خرید بلیط هواپیما مشهد ارومیه کنید .

.

بلیط هواپیما ارومیه - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب ارومیه

هتل های ارومیه
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..