خرید بلیط هواپیما مشهد شیراز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد شیراز
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - شیراز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط مشهد - شیراز :

شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی و هنری ایران شناخته میشود و به یکی از مقاصد مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است. به همین دلیل بلیط مشهد - شیراز تقاضای زیادی در میان پرواز های داخلی دارد و هر روز پروازهای مختلفی به فرودگاه شیراز در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های متعدد انجام می شود که باعث آسان‌تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است. اما به دلیل توریستی بودن شهر شیراز بلیط هواپیمای مشهد - شیراز در زمان تعطیلات تقاضای خیلی زیادی دارد و در نتیجه بلیط ارزان هواپیمای شیراز خیلی زود تمام میشود و برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما لازم است زودتر به خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد - شیراز اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - شیراز :

قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز به عوامل مختلفی مانند نوع کلاس پروازی، روز و ساعت پرواز و شرکت های هواپیمایی با خدمات گوناگون بستگی دارد. و برای گرفتن ارزانترین بلیط هواپیما مشهد به شیراز باید در زمان هایی خارج از ایام پرترافیک سال اقدام کنید . مثلا قیمت بلیط هواپیما مشهد به شیراز در فصل بهار و تابستان، ایام نوروز و سایر تعطیلات و آخر هفته ها افزایش پیدا میکند و بالعکس در فصل زمستان و پاییز و ایام غیر تعطیل و اواسط هفته امکان خرید بلیط ارزان وجود دارد. مدت زمان پرواز مشهد به شیراز حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در همه روزهای هفته پروازمشهد به شیراز موجود می باشد.

هواپیما مشهد شیراز

طول مدت پرواز مشهد به شیراز حدود یک ساعت و سی دقیقه است که با توجه به عواملی همچون آب و هوا قابل تغییر است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - شیراز :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به شیراز از نوع سیستمی و چارتری به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای مشهد به شیراز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط مشهد به شیراز را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری به یادماندنی در این شهر زیبا را داریم.

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب شیراز

هتل های شیراز
هتل بزرگ
هتل
برای 1 شب 863,280 تومان
رزرو اتاق
هتل پرسپولیس
هتل
برای 1 شب 866,550 تومان
رزرو اتاق
هتل زندیه
هتل
برای 1 شب 892,710 تومان
رزرو اتاق
هتل چمران
هتل
برای 1 شب 992,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..