خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد تبریز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - تبریز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما مشهد تبریز :

تبریز به عنوان مرکز استان آذربایجان شرقی از اهمیت تجاری بالایی برخوردار است . بیشتر مخاطبان بلیط هواپیما مشهد تبریز مسافران داخلی و خارجی برای بازدید از این شهر ، افرادی که برای کار و یا تجارت به این شهر سفر می کنند و دانشجویانی که در تبریز تحصیل می کنند هستند . البته علاوه بر بلیط هواپیما مشهد تبریز گزینه استفاده از قطار یا اتوبوس نیز برای این مسافران وجود دارد . اگر محدودیت زمانی خاصی برای رسیدن به تبریز ندارید و ترجیح می دهید به صرفه هزینه کنید بلیط اتوبوس با میانگین قیمت 96 و بلیط قطار با میانگین قیمت 100 هزارتومان انخاب مناسبی برای شما است اما اگر دوست دارید مسافت 1525 کیلومتری مشهد تا تبریز را فقط در 2 ساعت طی کنید خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز بهترین انتخاب است تا در کمترین زمان ممکن از فرودگاه مشهد به فرودگاه تبریز برسید .

قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز :

اگر شما هم قصد سفر به تبریز را دارید باید بدانید که قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز در دو کلاس اکونومی و بیزینس متفاوت است و از دیگر عواملی که روی قیمت بلیط تاثیرگذار است ایرلاین ارائه دهنده خدمات است که شما برای پرواز انتخاب می کنید . در کنار همه اینها اینکه چند روز مانده به پرواز بلیط خود را تهیه کنید تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده ای که برای خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز می پردازید دارد . بازه حدودی قیمت بلیط هواپیما در این مسیر برای کلاس اکونومی 250 تا 380 و در کلاس بیزینس 400 تا 500 هزار تومان است و در اوایل هفته این قیمت ها به حداکثر مقدار خود می رسند، پس توصیه ما به شما این است که در اواسط هفته یا چند روز زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد تبریز کنید .

هواپیما مشهد تبریز :

حدود 10 پرواز مستقیم مشهد به تبریز در هفته وجود دارد که در روزهای شنبه سه شنبه و پنجشنبه 1 پرواز، و در روز یکشنبه دوشنبه و پنجشنبه 2 پرواز و در روز چهارشنبه 3 پرواز در این مسیر وجود دارد که توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر تور ، معراج و آتا پشتیبانی می شود و ایرلاین ایران ایر تور با داشتن حداقل یک پرواز در روز فعالترین ایرلاین ارائه خدمات در مسیر مشهد تبریز است .

.

بلیط هواپیما تبریز - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تبریز

هتل های تبریز
هتل پارس ائل گلی
هتل
برای 1 شب 725,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شهریار
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل گسترش
هتل
برای 1 شب 601,000 تومان
رزرو اتاق
هتل بین المللی
هتل
برای 1 شب 595,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..