خرید بلیط هواپیما مشهد تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط مشهد تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز مشهد - تهران
میانگین قیمت
598,000
قیمت مناسب
488,000
پروازهای هفتگی
133
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط مشهد - تهران :

تهران به عنوان پایتخت کشور، قلب تکنولوژی و نقطه تمرکز ساختار اداری و صنعتی کشور محسوب می شود و در تمامی روزهای سال تقاضای بلیط پرواز به تهران با اهداف مختلف وجود دارد و مسیر پرواز مشهد به تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و همواره این مسیر جزو پرتردد ترین مسیرهای پروازی است. تهران دارای دو فرودگاه به نام های مهرآباد و امام خمینی(ره) است. که پرواز تهران به مشهد از طریق فرودگاه مهرآباد صورت میگیرد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد - تهران :

قیمت بلیط هواپیما مشهد به تهران با توجه به کلاس پروازی و شرکت های هواپیمایی مختلف و روز و ساعت پرواز متفاوت است و برای گرفتن بلیط ارزان مشهد به تهران باید موارد فوق را مد نظر قرار دهید.از آنجایی که بلیط پرواز مشهد به تهران جزو پر تقاضا ترین بلیط های پروازی است و پس از اتمام تعطیلات و مناسبت های مذهبی و اواخر هفته متقاضیان زیادی دارد و قیمت بلیط پرواز افزایش می یابد بهتر است برای اطمینان خاطر از موجود بودن پرواز کمی زودتر از زمان موعود و برای خرید ارزان ترین بلیط در اواسط هفته و یا در اوایل تعطیلات اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران کنید و اگر با اهداف کاری قصد سفر به تهران را داریده به دلیل کوتاه بودن ساعات اداری، بلیط پرواز به تهران را در ساعات اولیه روز،رزرو نمایید.

هواپیما مشهد تهران :

مدت زمان پرواز مشهد به تهران حدود یک ساعت و سی دقیقه است و در تمامی روزهای هفته بلیط پرواز مشهد به تهران موجود می باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای مشهد به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط مشهد به تهران با قیمتی مناسب را به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری ایمن و به یادماندنی رادر شهر تهران داریم.

.

بلیط هواپیما تهران - مشهد

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..