خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط ارومیه مشهد
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
دی 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز ارومیه - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط هواپیما ارومیه مشهد :

کمتر خانواده ایرانی را میتوان سراغ داشت که تا بحال به مشهد سفر نکرده باشد این شهر با داشتن ظرفیت های طبیعی و تفریحی در کنار وجود حرم مطهر امام رضا(ع) مسافران زیادی را از شهر های مختلف ایران و حتی کشورهای همسایه ترغیب به بازدید میکند شهر ارومیه نیز از این قائده مستثنی نیست و سالانه افراد زیادی با خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد راهی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد می شوند . البته خبر خوب اینکه علاوه بر پرواز ارومیه مشهد ، قطار و اتوبوس نیز در کنار ماشین شخصی از دیگر گزینه های شما برای سفر به مشهد است که هر کدام مزیت خود را دارد و با توجه به شرایط و اولویت های شما هر کدام می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه مشهد :

عواملی مثل نوع کلاس پروازی ، ایرلاین ارائه دهنده خدمات و روز و ساعت خرید بلیط در تعیین قیمت بلیط هواپیما ارومیه مشهد موثر است . قیمت حدودی بلیط هواپیما در این مسیر 450 هزار تومان است که در ایام مختلف سال می تواند ارزانتر یا گرانتر شود . طبیعی است که در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی که سفر به مشهد مقدس افزایش پیدا می کند با افزایش قیمت مواجه هستیم و لازم است زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد کنید .

هواپیما ارومیه مشهد :

در حال حاضر تنها یک پرواز ارومیه مشهد در روز پنجشنبه توسط شرکت هواپیمایی فلای پرشیا انجام می شود که این مسئله باعث وجود محدودیت و کمبود بلیط در ایام پرترافیک سال می شود و بهتر است حداقل ده روز زودتر برای خرید بلیط هواپیما ارومیه مشهد اقدام کنید .

.

بلیط هواپیما مشهد - ارومیه

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل پارسیس
هتل
برای 1 شب 623,480 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..