خرید بلیط هواپیما ارومیه تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط ارومیه تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز ارومیه - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط ارومیه - تهران:

شهر ارومیه در مرکز استان آذربایجان غربی و غربی ترین استان کشور که با نخجوان و ارمنستان و ترکیه هم مرز است یکی از دورازه های غربی ایران به شمار می آید. به علت اهمیت جغرافیایی شهر ارومیه و قرار گرفتن در منطقه ی سردسیر و سرسبز کشور طبیعی است که حجم مسافرت به این شهر زیبا قابل توجه باشد. همچنین با توجه به فاصله ی نسبتا زیاد ارومیه با پایتخت و شهرهای بزرگ مرکز ایران راه ارتباطی هوایی از ارومیه به تهران یک نیاز محسوس بوده است. فرودگاه شهید باکری ارومیه برای برقرای پروازهای ارومیه جهت این موضوع احداث شده است.

قیمت بلیط هواپیما ارومیه تهران:

با توجه به حجم تقاضا هر روز حداقل 3 پرواز از ارومیه به تهران انجام می شود. تعداد بالای پرواز ارومیه تهران و بالا رفتن گزینه ی انتخاب مسافران باعث ایجاد رقابت بین شرکت های هواپیمایی و نوسان بالای قیمت بلیط هواپیمای ارومیه تهران می شود. اگر خواهان خرید بلیط هواپیمای ارومیه تهران هستید قیمت بلیط کلاس پروازی اکونومی (اقتصادی) در این مسیر بین 220 تا 520 هزار تومان با توجه به روز پرواز، ایرلاین، کلاس نرخی و درصد جریمه و تعداد روز باقی مانده تا پرواز متغیر است. همچنین شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر پرواز ارومیه به تهران کلاس پروازی بیزینس نیز ارائه می دهد که قیمت آن بین 680 تا 770 هزار تومان می باشد. اگر میخواهید بلیط ارزان هواپیمای ارومیه به تهران بخرید بهتر است که حداقل 4 روز قبل از پرواز برای رزرو بلیط هواپیمای خود اقدام کنید. همچنین سیستم هوشمند چمدون با پیش بینی قیمت بلیط هواپیمای ارومیه به تهران می تواند به شما کمک کند که بلیط ارزانتری خریداری کنید.

هواپیمای ارومیه به تهران:

پرواز ارومیه به تهران از پروازهایی است که اگرچه خیلی زیاد پرتکرار نیست ولی در هر روز شما حداقل سه گزینه برای انتخاب شرکت هواپیمایی و زمان پرواز خود دارید. در تمامی روزهای هفته بلیط هواپیمای ارومیه تهران موجود است. روزهای دوشنبه با 6 پرواز پرترددترین روز این مسیر پروازی و روزهای سه شنبه با 3 پرواز خلوت ترین روز ارومیه به تهران هستند. شرکت هواپیمایی آتا و ایران ایر هر روز حداقل یک پرواز ارومیه به تهران انجام می دهند. ایرلاین آسمان نیز به جز روزهای سه شنبه در بقیه روزهای هفته بلیط هواپیما ارومیه تهران دارد. اگر هم طرفدار خدمات شرکت هواپیمایی قشم ایر باشید این ایرلاین نیز روزهای شنبه ، دوشنبه و پنج شنبه از ارومیه به تهران پرواز دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما ارومیه به تهران:

برای خرید آسان بلیط هواپیما ارومیه به تهران از سایت چمدون کافیست در بالای همین صفحه تاریخ پرواز خود را انتخاب کرده و جستجو را بزنید. چمدون علاوه بر نمایش تمام پروازهای موجود به شما خواهد گفت زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما ارومیه به تهران کی است. هر گاه زمان مناسب فرا رسید کافیست بلیط خود را انتخاب کرده و به راحتی با پرداخت آنلاین بلیط خود را از طریق چمدون رزرو کنید. تیم پشتیبانی چمدون به شکل 24 ساعته برای کمک به شما آماده است.

.

بلیط هواپیمای تهران ارومیه

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..