خرید بلیط هواپیما رشت اهواز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط رشت اهواز
شهریور 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
مهر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز رشت - اهواز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

یلیط رشت اهواز:

اهواز با موقعیت استراتژیک جغرافیایی ، وجود منابع متعدد زیرزمینی، صنایع متعدد و طبیعت منحصر به فرد مقصد گردشگران، تجار و مهندسان زیادی از شهرهای مختلف کشور است. اگر قصد سفر از رشت به اهواز داشته باشید خرید بلیط هواپیمای رشت اهواز عاقلانه ترین گزینه شما خواهد بود. با توجه به مسافت 950 کیلومتری رشت تا اهواز سفر با ماشین شخصی یا اتوبوس رشت اهواز زمان زیادی از شما خواهد گرفت. اما اگر زمان خیلی برای شما مهم باشد می توانید با خرید بلیط هواپیمای رشت اهواز در کمتر از 2 ساعت از فرودگاه اهواز به فرودگاه سردار جنگل رشت برسید. از آنجا هم به راحتی به هر کدام از شهرهای دیگر گیلان سفر کنید.

اطلاعات پروازهای رشت اهواز

اطلاعات پرواز رشت اهواز

در مسیر رشت به اهواز هم مثل مسیر برعکسش هفته ای فقط 3 پرواز در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و جمعه وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیمای رشت اهواز توجه داشته باشید که روزهای یکشنبه و چهارشنبه پروازها توسط ایرلاین ایران ایر (هما) و روزهای جمعه توسط ایرلاین کارون (نفت ایر سابق) برگزار می شود. در 6 ماه گذشته (مرداد تا دی 98) میانگین قیمت بلیط هواپیمای رشت اهواز در حدود 440 هزار تومان بوده است. حدود قیمت مناسب نیز تقریبا 325 هزار تومان بوده است. یعنی مثل مسیر اهواز رشت قیمتی در حدود 300 تا 350 هزار تومان برای بلیط هواپیمای رشت اهواز مناسب محسوب می شود.

قیمت بلیط هواپیما رشت اهواز:

از آنجایی که مسیر رشت اهواز در زمره ی مسیرهای پرتردد به حساب نمی آید معمولا نوسان قیمت بلیط هواپیمای آن نیز خیلی بالا نیست. این بدین معنی است که در روزهای عادی سال خیلی فرقی نمیکند یک ماه قبل از سفر برای خرید بلیط هواپیمای رشت اهواز اقدام کنید یا یک هفته مانده به سفر. البته برای سفر در ایام پر طرفدار سال بهتر است حداقل 20 روز قبل از سفر بلیط خود را رزرو کنید. همچنین توجه داشته باشید که در بیشتر موارد بین اینکه پرواز رشت اهواز را از کدام ایرلاین بخرید یا در کدام روز هفته بخرید تفاوت قیمتی چشمگیر نیست. هرچند معمولا پرواز ایران ایر رشت اهواز در روزهای یکشنبه کمی ارزانتر از میانگین است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت اهواز:

برای خرید بلیط ارزان رشت اهواز در روزهای معمولی سال بهتر است حدود یک هفته قبل از سفر برای خرید بلیط اقدام کنید. اما برای ایامی مثل عید نوروز هر چقدر زودتر اقدام کنید شانس شما برای خرید بلیط ارزان هواپیما افزایش پیدا می کند. در این موارد بهتر است از حداقل 20 روز قبل از سفر برای خرید بلیط اقدام کنید.

بلیط هواپیما اهواز- رشت

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اهواز

هتل های اهواز
هتل پارس
هتل
برای 1 شب 790,000 تومان
رزرو اتاق
هتل نادری
هتل
برای 1 شب 350,430 تومان
رزرو اتاق
هتل پرشیا
هتل
برای 1 شب 350,000 تومان
رزرو اتاق
هتل ایران
هتل
برای 1 شب 250,980 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت اهواز چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا درعید نوروز بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط اهواز رشت هستند شما بلیط رشت اهواز بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..