خرید بلیط هواپیما رشت تهران

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط رشت تهران
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز رشت - تهران
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط رشت - تهران :

تهران پایتخت کشور و مرکز فعالیت های تحاری و صنعتی کشور است و تقاضای پرواز به این شهر از تمامی شهرهای کشور وجود دارد. رشت نیز یکی از این شهرهاست که سالانه افراد زیادی برای تفریح ، اقامت دانشجویی ، اهداف تجاری و صنعتی و … راهی پایتخت می شوند . این موضوع باعث شده تا پرواز رشت تهران یکی از پرتردد ترین مسیر های پروازی در فرودگاه رشت باشد و شرکت های هواپیمایی مختلفی نظیر آسمان ، ایران ایر ، قشم ایر و آتا این مسیر پروازی را پوشش می دهند .

قیمت بلیط هواپیما رشت - تهران :

قیمت بلیط هواپیما تهران رشت با توجه به عواملی مثل نوع کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که شما برای پرواز انتخاب میکنید متفاوت است زیرا هر شرکت هواپیمایی خدمات متفاوتی ارائه می دهد و این موضوع در قیمت گذاری بلیط موثر است . هم چنین روز و ساعت خرید بلیط نیز بسیار مهم است و توجه به این موارد می تواند به شما در خرید بلیط ارزانتر رشت به تهران کمک کند .

هواپیما رشت تهران :

مدت زمان پرواز رشت به تهران حدود یک ساعت است که با توجه به عواملی مثل آب و هوا و شرکت هواپیمایی قابل تغییر است . پرواز رشت به تهران نیز در تمامی روزهای هفته در دسترس است و شما بابت این موضوع نگرانی نخواهید داشت .

خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت - تهران :

شما میتوانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت به تهران به سایت چمدون مراجعه کرده ودر قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای رشت به تهران را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط هواپیما رشت به تهران را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما تهران - رشت

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تهران

هتل های تهران
هتل مارلیک
هتل
برای 1 شب 630,000 تومان
رزرو اتاق
هتل اسپیناس
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان استقلال
هتل
هتل لاله
هتل
برای 1 شب 738,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..