خرید بلیط هواپیما رامسر اصفهان

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط رامسر اصفهان

با توسعه روزافزون صنعت هوایی حالا استفاده از حمل و نقل هوایی و خرید بلیط هواپیما دیگر به یک بخش ثابت و عادی از سبک سفر کردن مردم تبدیل شده است. روزانه پروازهای متعددی بین شهر ها و فرودگاه های مختلف کشور انجام می شود و مسافران زیادی با رزرو بلیط این پروازها از خدمات شرکت های هواپیمایی استفاده می کنند. همچنین امروز خرید بلیط هواپیما از طریق سایت های رزرو آنلاین بلیط هواپیما به خوبی بین اقشار مختلف مردم جا افتاده است. شما از طریق سایت چمدون می توانید به راحتی فرودگاه مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و با تعیین تاریخ پرواز و زدن دکمه جستجو برنامه کامل پروازها را مشاهده کرده و با توجه به شرایط و تشخیص خودتان بهترین و ارزانترین بلیط هواپیما را انتخاب کرده و بخرید.

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب اصفهان

هتل های اصفهان
هتل عباسی
هتل
برای یک شب 658,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارسیان کوثر
هتل
برای یک شب 448,000 تومان
رزرو اتاق
هتل آوین
هتل
برای یک شب 225,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سنتی قصر منشی
هتل
برای یک شب 819,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.