خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط شیراز کیش
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز شیراز - کیش
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط شیراز - کیش :

شیراز و کیش دو قطب مهم گردشگری کشور هستند و هر کدام به واسطه داشتن خصوصیات منحصر به فرد یکی مهد فرهنگ و هنر و دیگری جزیره ای با سواحل زیبا میزبان حجم وسیعی از گردشگران داخلی و خارجی هستند و عجیب نیست که مسیر پروازی شیراز به کیش همواره متقاضیان زیادی داشته باشد به طوریکه شرکت های هواپیمایی مختلف را ترغیب کند که در تمامی روزهای هفته پرواز شیراز به کیش را پوشش دهند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز - کیش :

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش به ایرلاین انتخابی و نوع کلاس پروازی شما بستگی دارد زیرا در کلاس های پروازی مختلف خدمات ارائه شده متفاوت است و این موضوع بر قیمت گذاری بلیط ها تاثیر گذار است . علاوه بر این برای خرید بلیط ارزان شیراز به کیش زمان خرید بلیط نیز بسیار مهم است . برای مثال در فصل پر تردد سال مثل بهار و ایام تعطیل که حجم مسافر در این مسیر به بالاترین حد خود میرسد ، طبیعتا قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش افزایش می یابد و برای خرید بلیط ارزان باید زودتر از زمان موعود اقدام به خرید بلیط شیراز به کیش کنید و توجه داشته باشید که بلیط هواپیما به مقصد کیش در فصل تابستان به دلیل آب و هوای گرم و تقاضای کمترارزانتر می شود.

هواپیما شیراز کیش :

مدت زمان پرواز شیراز به کیش چهل و پنج دقیقه است و به دلیل تقاضای زیاد در تمامی روزهای هفته در این مسیر پرواز وجود دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز - کیش :

برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی شیراز به کیش میتوانید به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای شیراز به کیش را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط شیراز کیش را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

راهنمایی های سفر به کیش:

برای اینکه در سفر به کیش بهترین اقامتگاه ها را انتخاب کنید مقاله راهنمای انتخاب هتل و اقامتگاه در کیش را بخوانید همچنین برای برنامه ریزی تفریحات و فعالیت های خود در کیش مقاله ی آشنایی با جذاب ترین تفریحات کیش را مطالعه کنید

.

خرید بلیط هواپیما کیش اهواز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب کیش

هتل های کیش
هتل مارینا پارک
هتل
برای 1 شب 2,295,000 تومان
رزرو اتاق
هتل داریوش
هتل
برای 1 شب 2,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شایان
هتل
برای 1 شب 1,500,000 تومان
رزرو اتاق
هتل پارمیس
هتل
برای 1 شب 1,000,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه و کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..