خرید بلیط هواپیما شیراز مشهد

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط شیراز مشهد
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز شیراز - مشهد
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط شیراز - مشهد :

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد همواره شاهد حجم زیاد مسافر از شهر های مختلف کشور است و اغلب مسیر های منتهی به این فرودگاه جزو مسیرهای پرتردد هوایی است . مسیر شیراز به مشهد نیز از این قاعده مستثنی نیست و همواره با تقاضای زیاد مسافر رو به رو بوده است و مسیر طولانی بین این دو شهر مسافران را ترغیب میکند از بلیط هواپیما جهت رفت و آمد استفاده کنند.و به دلیل تقاضای زیاد ، شرکت های هواپیمایی مختلفی از این پرواز پشتیبانی میکنند و به این طریق انتخاب را برای مسافران آسان تر میکنند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز - مشهد :

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط هواپیما شیراز مشهد تاثیرگذار است مثل نوع کلاس پروازی و کلاس نرخی بلیط ، ایرلاین انتخابی و روز و ساعت خرید بلیط که توجه به هر یک از این عوامل میتواند به شما در خرید بلیط با قیمت مناسب کمک کند. برای مثال در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی قیمت بلیط شیراز به مشهد گران می شود و لازم است چند روز زودتر اقدام به خرید بلیط کنید. با وجود اینکه خرید بلیط چارتر شیراز به مشهد کمک بسیار زیادی در هزینه ها میکند ولی باید توجه داشت که بلیط چارتر نیز محدودیت های خاص خود را دارد پس با بررسی شرایط و قیمت ها بهترین تصمیم را برای خرید بلیط ارزان بگیرید.

هواپیما شیراز مشهد :

طول مدت پرواز از شیراز به مشهد حدود یک ساعت و سی دقیقه است که با توجه به شرایط مختلف مثل آب و هوا کمی قابل تغییر است .واز آنجایی که این مسیر جزو مسیر های پرتردد است در تمامی روزهای هفته دارای پرواز می باشد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز - مشهد :

شما می توانید برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از نوع سیستمی و چارتری به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای شیراز به مشهد را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط شیراز به مشهد را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

.

بلیط هواپیما مشهد - شیراز

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب مشهد

هتل های مشهد
هتل مدینه الرضا
هتل
برای 1 شب 975,000 تومان
رزرو اتاق
هتل سی نور
هتل
برای 1 شب 610,400 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز به شرکت هواپیمایی ارائه شده تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداند کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..