خرید بلیط هواپیما شیراز تبریز

رفت
رفت و برگشت
اکونومی 1 بزرگسال
بلیط شیراز تبریز
آبان 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
آذر 1400
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
اطلاعات پرواز شیراز - تبریز
میانگین قیمت
------------
قیمت مناسب
------------
پروازهای هفتگی
------------
پرترددترین روز
------------
ارزان‌ترین روز
------------
ارزان‌ترین ایرلاین
------------

بلیط شیراز- تبریز :

تبریز از شهرهای بزرگ و پررفت و آمد ایران است برای همین شاید عجیب نباشد که بلیط شیراز - تبریز از محبوب ترین بلیط های هواپیما در بین پرواز های داخلی باشد. تبریز به دلیل داشتن مراکز تفریحی و تاریخی گوناگون میان توریست های ایرانی و خارجی محبوبیت زیادی دارد. به همین دلیل هر روز پروازهای متنوعی به فرودگاه تبریز در ساعت‌های مختلف و از فرودگاه‌های گوناگون انجام می شود که باعث آسان‌ تر شدن انتخاب مسافران شده‌ است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز- تبریز :

قیمت بلیط هواپیما شیراز به تبریز به موارد مختلفی بستگی دارد که هر یک می تواند در قیمت پرواز موثر باشد. در روز های عادی سال بلیط در اواسط هفته ارزان تر از آخر هفته ها است و زمان بهتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز به تبریز است. برای مثل بلیط هواپیما شیراز - تبریز در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گرانتر است . به طور کلی روزهای قبل یا اول تعطیلات قیمت بلیط هواپیما شیراز - تبریز افزایش پیدا کرده و روزهای آخر تعطیلات کاهش چشمگیر پیدا میکند. برای همین برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهتر است صبور باشید و بازه های زمانی مختلف را بررسی کنید.

هواپیما شیراز تبریز :

مدت زمان پرواز شیراز به تبریز حدود دو ساعت و پانزده دقیقه است که با توجه به عواملی همچون آب و هوا ممکن است تغییر کند و پرواز شیراز به تهران بجز روز شنبه در بقیه روزهای هفته انجام می شود.

خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز - تبریز :

شما می توانید برای خرید بلیط آنلاین چارتری و سیستمی به سایت چمدون مراجعه کرده و در قسمت خرید بلیط پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود، لیستی از پروازهای شیراز به تبریز را مشاهده نمایید .ما در سایت چمدون بهترین زمان خرید بلیط شیراز به تبریز را با قیمتی مناسب به شما نشان میدهیم و برای شما آرزوی سفری دلپذیر و به یاد ماندنی را داریم.

بیشتر بخوانید

هتل های محبوب تبریز

هتل های تبریز
هتل پارس ائل گلی
هتل
برای 1 شب 725,000 تومان
رزرو اتاق
هتل شهریار
هتل
برای 1 شب 1,200,000 تومان
رزرو اتاق
هتل گسترش
هتل
برای 1 شب 601,000 تومان
رزرو اتاق
هتل بین المللی
هتل
برای 1 شب 595,000 تومان
رزرو اتاق
سوال های متداول

برای گرفتن کارت پرواز چه مدارکی باید همراهم باشه؟

برای گرفتن کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما داشتن کارت ملی معتبر و شناسنامه کافیست اما توصیه ما این است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل پرینت بلیط خریداری شده یا تصویر بلیط بر روی گوشی همراه/تبلت/… را همراه داشته باشید.

چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟

برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.

درصورت تاخیر پرواز چه کاری باید بکنیم؟

طبق قانون سازمان هواپیمایی کشور اگر ایرلاین بیش از 2.5 ساعت تاخیر داشته باشد موظف است بلیط هواپیما مسافران را بدون جریمه استرداد کرده و مبلغ کامل را به مسافر برگرداند. البته اگر در فرودگاه حضور داشتید و متوجه شدید پرواز بیش از 2.5 ساعت تاخیر دارد لازم است حتما کارت پرواز خود را گرفته و مهر کنید تا بعدا در صورت لزوم کارت پرواز را به شرکت هواپیمایی ارائه دهید تا کل مبلغ بلیط هواپیما بازگردانده شود. در غیر اینصورت ممکن است ایرلاین از برگرداندن کامل هزینه بلیط سرباز بزند.

آیا می توانم موقع خرید صندلی خود را مشخص کنم؟

خیر، شماره صندلی شما در فرودگاه و هنگام گرفتن کارت پرواز تعیین می شود و در هنگام خرید بلیط هواپیما مشخص نمی شود.

تفاوت بلیط های چارتری و سیستمی چیست؟

بلیط هواپیما چارتری توسط آژانس های مسافرتی به فروش می رسد ولی بلیط های سیستمی توسط خود ایرلاین ها به همین خاطر قیمت بلیط های سیستمی تقریبا ثابت است ولی بلیط های چارتری قیمت های پر نوسانی دارند. همچنین بلیط های سیستمی با توجه به کلاس نرخی در صورت استرداد درصدی از مبلغ را به مسافر برمیگردانند اما بلیط های چارتری شامل این قانون نمی شوند.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما چه زمانی است؟

اگر زمان سفر شما در بازه های پرطرفدار و شلوغ است، مثلا در ایام ولادت امام رضا قصد سفر به مشهد دارید، بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کنید و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید. اما اگر در ایام معمولی قصد سفر دارید حدود 4-5 روز قبل از سفر زمان مناسبی برای جستجوی پروازهاست. همچنین در صورتی که در جهت عکس شلوغی پرواز میکنید مثلا زمانی که همه دنبال بلیط تهران به کیش هستند شما بلیط کیش به تهران بخواهید، معمولا یک روز مانده به پرواز یا روز پرواز قیمت بلیط هواپیما به ارزانترین مقدار خود می رسد..